Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok még?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok még?

Figyelt kérdés
Évek óta szerelmes voltam egy osztálytársamba. Júliusban- augusztus elején iszonyatosan vártam, hogy láthassam, az évnyitó előtt is izgultam, de a várt hatás, a pillangók, az adrenalin elmaradt. Ő nem tud az érzéseimről, és nincsenek közeli barátaim akikkel kibeszélhetném ezt. Nem érzem a pillangókat, nem olyan erős a vonzalom, amit érzek iránta. Nagyon le lennék lombozva, ha az egész csak úgy elmúlna. Érdeklődöm a fiú iránt, érdekel, hogy mit szeret, rögtön kiszúrom akárhol, keresem a szememmel, ő motivál, de nem várom, hogy láthassam, nem hiányzik úgy őrülten. Nem tudom pontosan, hogy mit érzek, de szeretném, hogy megint ugyan azt érezhessem.

2021. szept. 2. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
A szerelem el tud múlni idővel, főleg, ha viszonzatlan. A tűznek is kell utánpótlás, hogy éghessen, ezalól pedig a szerelem tüze sem kivétel. Simán lehet, hogy elmúlt a vonzalom.
2021. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes lehet, hogy már nem vagy.
2021. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha évekig tetszik és mégsem teszel semmit,akkor idővel nyilván megváltoznak az érzéseid🤷‍♂️

Én ugyanígy vagyok egy lány osztálytársammal

2021. szept. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!