Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az osztályomban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban akibe nagyon belevagyok zúgva szoktunk viccelődni egymással meg néha beszélni is. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiú is direkt miattam kezd el vele ugyanugy beszélni vele mint én, hogy nehogy legyen esélyem nála. 16/F
2021. máj. 25. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Helyesen: bele vagyok zúgva.
2021. máj. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Hát akkor beszélgess vele te többet.
2021. máj. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
81%
Hívd el randira :)
2021. máj. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Vegyél neki valamit a büfében!
2021. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
100%
Hát nem tudsz mit tenni. Ell kell hívni randira. Ha szoktatok dumálni és néha viccelődtök egymáson akkor simán bele fog menni, mert bír téged. Fontos, hogy élőben hívd el és ne azt mond hogy van e kedved randizni, hanem azt, hogy van e kedved kettesben lógni valamikor :)
2021. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2021. máj. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!