Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem? Hogyan tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem? Hogyan tudnék közeledni?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban aki eddig eléggé elvolt a saját társaságában. Aztán 11-ben elkezdtünk egy fákra járni, ahol csak ketten vagyunk az osztályból. Aztán múlthéten hiányzott és tőlem kérte el az anyagot, gondolom mert csak engem ismert. Gondoltam chatwn megkérdezem hogy van és egy csomót beszélgettünk. Kimderült hogy van egy csomó hasonló érdeklődési körünk, hasonló nézeteket vallunk és nagyon felszabadultan tudtam vele beszélgetni. Azt is megbeszéltük hogy a következő fakton mellé ülök, ami tök jó mert eddig élőben keveset beszéltünk. De nem tudom hogy ő hogy tekint rám. Nem érzem azt hogy jeleket küldene, de egy elég racionális lányról van szó, aki nem egy hősszerelmes típus. Hogy tudnék jelezni neki hogy többet érzek irántad? Mi van ha van barátja? A suliban senkivel nem szoktam látni aki a párja lehet, de mi van ha külsővel jár?


16/l

17/f



2021. szept. 29. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne pasija, azt látnád a profilján. Nem küldött jeleket, mert még sehol se vagytok, semmilyen kapcsolat nincs köztetek azon túl, hogy egy osztályból voltatok.


Egy jó indítás hogy egymás mellé ültök, de nem jelent a világon semmit. Beszélgess vele, érezzétek jól magatokat, aztán majd az idő eldönti haladtok-e valamerre vagy csak haverkodott és kedves volt; még nagyon koraiak a kérdéseid.

2021. szept. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért látnám a profilján? Nem az a típus aki közösségi oldalakon éli az életét, ha van is barátja nem hiszem hogy kitenné.
2021. szept. 29. 21:04
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Legalább egy kép szokott lenni, vagy kirakva hogy kapcsolatban...


Ha az sem és mégis van neki, azt megfogod tudni hamar, mert elmondja, hogy ne loholj utána.

2021. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az jó ötlet, hogy mellé ülsz. Beszélgetés közben nézz a szemébe, néha érj hozzá, ilyenekkel lehet jelezni. Aztán ha már sokat beszélgettetek, hívd el valahová.:)
2021. szept. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni + még azt tedd, amit előttem tanácsoltak.
2021. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!