Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy lány barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lány barátomba, de kiderült, hogy már foglalt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már régebb óta ismerem a lányt, talán fél éve de csak néha-néha beszéltünk egy keveset valamilyen sorozatról vagy csak hülyéskedtünk. Na de pár hete elkezdtem vele sokkal többet beszélni, még egy két komolyabb témáról is beszéltünk, megismertük egymást jobban és úgy éreztem jók lehetnek az esélyeim nála de aztán közölte (kb a második héten, mióta komolyabban elkezdtünk beszélni) hogy pár napig nem lesz elérhető, mert a barátja megy hozzá. Mondanom sem kell milyen rossz érzés fogott el hirtelen. Nem tudtam mit tenni, elfogadtam a dolgot és aztán ugyanúgy beszélgettünk, de közben sokszor rossz volt és nem tudtam nem rá gondolni, tudtam, hogy nem szabadna ilyet éreznem iránta mivel foglalt de nem tudtam mit tenni az érzéssel, magamba folytottam mert ha elmondtam volna akkor talán barátok se maradhattunk volna azt pedig végleg nem akartam. A barátját amúgy utána többször nem hozta fel magától egyszer se, csak mikor egyszer kétszer feltettem óvatosan pár kérdést vele kapcsolatban. Kb másfél éve járnak, a srác most végzett a sulival és megy egyetemre a lány pedig most megy 12.-be (egy suliba jártak) én pedig most fogok munkába állni ősszel ha minden jól megy. Azt is mondta, hogy szinte velem beszél a legtöbbet így írásban mert a barátja este ér csak rá főleg. Ezek a dolgok pedig csak tovább növelték bennem a hamis reményt, hogy ha én jobban foglalkoznék vele akkor talán engem választana majd de ezt nem akartam, nem olyan ember vagyok aki tönkreteszi más boldogságát hogy jól járjon + az se biztos hogy én bejönnék a lánynak szóval semmiképp sem akarnék beleavatkozni a kapcsolatukba. Tegnap óta viszont mintha teljesen kicseréltek volna és egyszerűen már nem vagyok szomorú, gondolom túltettem magam ezen és legbelül is elfogadtam a dolgokat, persze még valamennyire mindig szeretem őt,ez talán soha nem is fog elmúlni, de már inkább tekintek rá barátként mint szerelemre. Persze ha valamiért úgy alakulna, hogy ők szakítanak, amihez mint mondtam nem akarom hogy bármi közöm is legyen, az után megpróbálnék összejönni vele, ha addig nem lesz más akivel már kapcsolatban leszek. Na de most hogy már barátként tekintek rá vajon elmondjam neki, hogy hogyan éreztem vagy várjak vele? Na és ha várjak akkor meddig? Hátha egyszer szakítanak és majd utána vagy most várjak pár napot és akkor? Most egyébként ő utazik a barátjához pár napra. Ahogy írtam korábban, beszélgettünk már komolyabb dolgokról is egyszer kétszer és kölcsönösen nagyon meg is bízunk egymásban szóval szerintem megértené meg talán észre is vette rajtam, csak nem tudom mikor mondjam el neki.

2021. aug. 19. 15:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Helló.

Tapasztalt férfi vagyok.

Ne mond el neki.

Azzal minden esélyedet örökre elveszted.

Igazából lekellene vele építened a barátságot.

Más lányokkal ismerkedned.

Te csak barát vagy,a fiatal lányoknál olyan nincs hogy jól elbeszélsz vele és beléd szeret a barátja helyett...

Elvesztegeted az életed.

Egyetlen esélyed hogy leépíted és talonban tartod amíg nem szakít barátjával utána felszeded.


Vagy ha beleszarnál kapcsolatába akkor flört most célozgatás stb,ha vevő rá nyert ügyed van,ha nem vége végleg

2021. aug. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Félreértettél, vagy rosszul fogalmaztam. Már nem célom összejönni vele, már megelégszem a barátsággal és elfogadtam de ha úgy alakulna hogy szétmennének akkor próbálkoznék.
2021. aug. 19. 15:33
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Mindenképp maradjatok barátok. Nem érdemes kockáztatni egy jól működő barátságot, tapasztalatból mondom.
2021. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Barátok maradunk, az igazi kérdésem itt az lenne, hogy most, mint barátja, elmondjam-e neki, hogy hogyan éreztem iránta és hogy ez nem múlt el teljesen, valahol mélyen még mindig van egy pici részem ami szerelmes belé de ez a pici rész már nem tud irányítani. Talán hülyeség, de szeretem ha a barátaim előtt, akik a legközelebb állnam hozzám, a lehető legkevesebb titkolnivalóm van, főleg ha velük kapcsolatos, szóval nem azért mondanám el neki, hogy összejöjjünk, hanem mint barátja, aki eddig nem mondott el neki mindent és meg akarja vele osztani.
2021. aug. 19. 16:01
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Ne mondd el. Maradjatok barátok így ahogy vagytok, aztán majd elmúlik ez.
2021. aug. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Már bocs, de milyen barátok? A szerelem az szerelem, a barátság az barátság.

Maradjon vele barát ha szabad lesz, azaz elején utána? Gyerekek...

2021. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
#6 Predátor üzemmód :D Tényleg semmi értelme így, nem barátság ez. Többet akarsz és vársz a megfelelő alkalomra, közben őrlődsz hogy mit kellene csinálnod.
2021. aug. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Ember,ide érzik hogy simp vagy.

Az hogy őszinte leszel a lány szemében óriasi negativum lesz,abszolút nem kell tudnia hogy szerelmes vagy belé és ha csak egy picit is az vagy akkor a saját érdekedben lekopsz róla.

Mert úgyse lesz meg csak barát borzalmas taktika

2021. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy már nem akarok többet és nem is gondolok rá úgy mint először, részben ezért is mondanám el neki mit éreztem, hogy még ennyire se gondoljak szerelemre vele kapcsolatban. Már simán jól tudom érezni magam vele mint barát, az se érdekel ha így marad örökre, szó sincs arról, hogy emiatt rá várok amíg szabad nem lesz, ha úgy adódik hogy lesz egy lány a láthatáron akkor nem fogom ezért visszafogni magam vagy ilyesmi. Nem tudom mennyire jó hasonlat, de ez kb olyan, hogy éled az életed boldogan és egyszer csak egy nap odajön hozzád valaki egy rakat pénzzel te meg örülsz. Szóval ha szakítanak és pont nem lesz senkim csak akkor akarnék többet mint barátság, amúgy meg elvagyok az életemmel boldogan.
2021. aug. 19. 17:27
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Tehát ismerkedni kezdtél más lányokkal???
2021. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!