Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány, de barátja van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de barátja van?

Figyelt kérdés

Van egy lány a középsulinkban aki megtetszett. Jó beszélő viszonyba vagyok a testvérével, tapogatóztam a nővére után, és megtudtam tőle hogy barátja van. Viszont semmi, egy nyomorult közös kép sincs kint a lány oldalán.

Tényleg van akkor barátja, vagy csak ő adta ezt be nekem?



2021. szept. 29. 19:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, barátja van/lehet.
Nincs barátja ezek szerint.
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig 1 barátnőmmel volt fenn közös képem, nem online éljük az életünket, pár hónap alatt nem is igazán fogok felfele rakosgatni. Ahol volt közös kép, az egy 2 éves kapcsolat volt.
2021. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm sem szokott felrakni közös képet. Igaz egyikünk sem szeret igazán fényképezkedni. Végülis kinek mi köze hozzá, hogy mi éppen mit csinálunk, vagy hol vagyunk.. Nem a facebookon meg az instán vagyunk kapcsolatban, hanem a való életben.
2021. szept. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem több mint 2 éve van barátom, teljesen jó a kapcsolatunk és nincs kint közös kép, kapcsolati állapot sem. Egyszerűen csak nem tartom fontosnak, hogy a világ arcába toltam, hogy "nézzétek, boldog párkapcsolatban èlek". Akkor ismer az tudja, ha meg valakit érdekel kérdezze meg és megkmondom neki.
2021. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem közlik a világgal, hogy kapcsolatban vannak. Igen, valószínüleg igazat moomdtak neked.
2021. szept. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól h nem találsz közös képet, nem jelenti azt h a húga adta ezt be neked.


Vannak annál fontosabb dolgok, és kapcsolatok, amelyeket nem kell megosztani az interneten ahhoz hogy igaz legyen. :)

2021. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És ettől még ráírhatok?

Mert mindig amikor találkozunk úgy néz rám, mintha zavarban lenne/bámul:/

2021. szept. 30. 16:45
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ráírhatsz, csak nem ismerkedési szándékkal.
2021. szept. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Megpróbálhatod, hátha Téged választ... De ha nem, akkor szakadj le róla.
2021. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Aljas vagy... Tudod hogy van barátja, mégis próbálkozol...


2 éves kapcsolat után se nekem, se a barátnőmnek nincs kint közös kép, nem mindenki facen eli az életet 😉


Amúgy meg ha kamu akkor meg duplán nem kellesz neki. Gondolkodj...

2021. okt. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ember, tartsd már tiszteletben, hogy barátja van, hagyd békén, én is ezt teszem. Sz@r, tudom, nekem is fáj, de ez van.
2021. okt. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!