Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mihez kezdjek ha aki nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ha aki nekem tetszik annak van barátja? (story bővebben lent) 18/F

Figyelt kérdés

Voltunk a sulival egy zarándoklaton párnapja, meg ismerkedtem egy 16 éves a sulinkba járó lánnyal.

Jól éreztük magunkat, egész közel kerültünk egymáshoz. A lány annak a jeleit mutatta hogy tetszem neki(folyamatosan mosolygott rám, megfogta a kezem, stb.)!

Csak az a baj hogy azt nem mondta hogy barátja van(aki szintén 16 éves), én pedig szerelmes lettem a lányba.

Miután haza jöttünk írtam neki hogy -Szia!

a válasza: nem tudja mik a szándékaim, de van barátja

utána még írtunk pár sort.

Másnap beszéltem vele és azt mondta hogy az üzeneteket nem ő írta, hanem más(gondolom barátnői). És még azt mondta hogy van barátja, de nagyon színpinek tart, stb.

Na ilyenkor mit tud az ember csinálni ha amolyan hősszerelmes típus?

Nem tudok túllépni egyszerűen, nekem ő kell. Úgymond álmaim nője, és nem csak amiatt mert kívülről szép hanem a belső értékek amiket képvisel azok jók, szépek tetszenek.

Nem olyan lány mint a többi aki mászkál az utcán, nem az a r*b*nc fajta, hanem normális, kedves, rendes.

Szóval szerintetek mi tévő legyek?



2019. jún. 14. 17:24
 1/8 A kérdező kommentje:

Egyébként már 2 éve járnak.

Nyugodtan írjatok üzenetbe :)

2019. jún. 14. 17:36
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem lenne érthető arra gondoltam hogy a lány és a srác már két éve együtt van
2019. jún. 14. 17:37
 3/8 anonim ***** válasza:

"nem az a r*b*nc fajta" - de fogja a kezed.

Vagy pedig te meg ne legyél a barátnő lopós fajta, tartsd tiszteletben a kapcsolatukat és lépj tovább. Nem ő az egyetle egy lény, akinek lyuk van a lába között.

2019. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyapám! Te komolyan azt hiszed, hogy ha lesz barátnőd, meghat valakit is, hogy neki van barátja? Lótuszt! Az élet nem holdfényes lányregény. Az élet arról szól, hogy megszerzem (és megtartom) aki kell nekem. Hogy van valakije, a kutyát se érdekli. Sőt! Akitől el lehet venni a párját, attól el is KELL venni, mert mindenki így jár jól.

Az érthetőség kedvévért egy példa:

Aladár és Kata egy pár. Jön Béla, aki jobb pasi, mint Aladár, és megszédíti Katát.

Kata jól jár, mert jobb pasija lesz.

Béla jól jár, mert lesz barátnője.

Aladár is jól jár, mert rájön, hogy valamit rosszul csinált. Tanul a hibájából, és a következő kapcsolatába már mint egy jobb pasi, szerethetőbb partner érkezik.


Érted? Ez a dolgok rendje. Megszerezni nagyon könnyű valakit. Megtartani nehezebb. Ahhoz kell jó pasivá fejlődni.

2019. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Undorító dolognak tartom a megcsalást.
2019. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eddig 3 féle válasz jött, köszi. Meg kérdezzhetem a korotok és a nemetek?
2019. jún. 14. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátja orrba ver párszor akkor csúnya vége lesz .
2019. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es voltam.

60F

2019. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!