Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tovább? Hogyan lépjek túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Elég hosszú történet, de megpróbálom minél rövidebben összefoglalni a lényeget.

Még augusztus közepén elkezdtem beszélgetni egy sráccal, aki elég hamar szimpatikussá vált számomra. Kedves, aranyos, érdeklődő volt. Elhívott párszor találkozni, és mindig nagyon jól éreztem vele magamat. Olyan 4-5 alkalommal találkoztunk, és minden szép lassan, de nagyon jól alakult. Üzeneteiből és a találkozásokon történtekből úgy éreztem igazán érdeklődik irántam és egyáltalán nem egyoldalú a dolog. A legtöbb, ami köztünk történt az a csók volt. Azonban kb egy hete elmondta, hogy bár nagyon szép vagyok és van valami nagyon szimpatikus a személyiségemben stb, nem érez eleget egy kapcsolathoz. Azóta nagyon magam alatt vagyok, rengeteg sírtam, keveset alszom és egész nap ő jár a fejemben. Nagyon rendesen elmondta a dolgokat, amitől azt hittem egyszerűbb lesz, de még mindig reménykedem, hogy esetleg mégis lehet köztünk valami. Ő az első igazi nagy szerelmem, és tényleg nem szerettem még ennyire senkit. És ami még fontos, hogy azóta is beszélünk, ami sokak szerint nem a legjobb ötlet, de sokkal kevésbé fáj így, mintha egyáltalán nem beszélnénk már.

Van még esély, hogy legyen köztünk valami? Vagy tovább kéne lépnem? De mégis hogyan?

17L



2021. okt. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is történt semmi komoly dolog, de hát ilyen ez az első szerelem...nem biztos hogy pont rá van szükséged, majd az idő megoldja a problémákat.
2021. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az az egyik nagy probléma, hogy másfél hónap alatt a mindennapjaim részévé vált, hogy beszélünk, az a rengeteg aranyos üzenet és még sorolhatnám. És mindennél jobban vágyom az ölelésére, csókjára
2021. okt. 2. 17:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatot nem érdemes tartani, vagy csak szenvedés lesz. Hiába érzed hogy most jobb így, hosszútávon nem az, de ezt maximum majd megtapasztalod a saját bőrödön.
2021. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most még lehet jó, de ha talál valakit, magadat fogod kínozni.


Sajnos a legjobb döntés az, ha szépen lassan leépíted ezt a kapcsolatot vele.

2021. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd, hagyj neki időt. Én nem is beszélnék vele a te helyedben egy ideig.
2021. okt. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fejben dől el. Ha el akarod felejteni, ne beszélj vele minden nap, vagy inkább egyáltalán ne. Így csak nap mint nap feltéped a sebeket. Felejteni és továbblépni nem tudsz, ha állandóan rá gondolsz. Én megmondanám neki, hogy nem vagy képes csak barátként tekinteni rá, ezért időre van szükséged. Ne beszélj vele pár hónapig. Én ha ilyen helyzetben voltam, 1 évig nem beszéltem valakivel, max nagyon ritkán pár szót. Ha hiányzott a barátsága egy év után is, és képes voltam rá csak barátként tekinteni, akkor megkerestem. Továbbá vigyázz, ne engedd, hogy esetleg játsszon az érzéseiddel. Pl meggondolja magát 1 hét múlva és megint fogsz neki kelleni. Az is egy lehetőség, hogy nem érte el azt amit akart (khm) és talán talált egy lányt, akivel nem kell 5 randit összehoznia, míg megfektetheti. Nem a kedved akarom elvenni, csak felhívom a figyelmed arra, hogy a fiatal kanos kisfiúk miket szoktak csinálni. Ha egészségesen depi és szorongás nélkül akarsz kijönni az egészből, engedd el, és fókuszálj saját magadra. Fejlődj.
2021. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engedd tovább hidd el jobb lesz énis így jártam. Mostmár 1 éve csak ott meg depis lett a gyerek és így mondtam hogy hagyjuk mert nem lesz jó vége. Ott voltam és mégis depis volt hiába segítettem kb szart sem ért. Aztán a végén mikor elváltunk mind ketten sírtunk mert nagyon megkedveltük egymást ő többet érzet mint barátság én meg nem és tudod ha ő már többet érez abból sosem lenne már barátság. Igaz még nehéz most is most is sokat gondolok rá mivel ugye én mindennap ott járok el pont ahol taliztunk és mindig eszembe jut dehát ez van, tanultam belőle ez a barátság megtanított őszintének lenni hogy mindig legyek őszinte és merjem elmondani amit érzek. Ha gondolod én szívesen beszélgetek veled tudom mit érzel, hasonlón mentem keresztül. :) írj ha gondolod.
2022. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!