Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe, mivel nyomjam el? Nem nézetek ilyen szemmek rá

Figyelt kérdés

A középsuli elején ismertük meg egymást és lettünk barátnők. Csatlakozott a baráti társaságunkba még 2 lány. Azóta eltelt 3 év, meg mindig nagyon jó barátnők vagyunk mind a négyen. Időközben rájöttem, hogy másként érzek. Lett pasija és nekem is lett, ő ki csapongó életet él, szereti a pasikat szédíteni, végül nem lesz semmi belőle. Eddig 1 fiúja volt ami komolyabb volt, de a srác megcsalta. Én néha célozgattam, hogy nekem nagyon is bejön, de szerintem soha nem gondolt bele, hogy miért bókolok neki.

A másik barátnőmnek már rég lesett, kérdezte is tőlem, szerinte sikerülne is, csak én valahol félek. Nem akarom, hogy visszautasítson és a barátságunk is tönkre menjen.

Ha ez nem is volna elég, anya homofób. Nem is tudnám ezt a kapcsolatot felvállalni. De nagyon tetszik és nagyon szeretem őt, nekem nem elég az, hogy megöleljen.

Mit csináljak? Kerüljem egy kicsit a társaságát?

16l


2021. okt. 3. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Nézhetek*szemmel*
2021. okt. 3. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek nem ártana megtudni ő biszex-e, vagy hetero, hisz elég sok dolgot lezárna ha az utóbbi. Mivel barátnők vagytok, bármikor megkérdezheted hogy pl. mit gondol két lány párkapcsolatáról és akár azt is elmondhatod neki, hogy te bi vagy, ahogy érzed.


A kis kerülés sokat nem szokott érni, általában le kell zárni teljesen és eltávolodni, hogy túllépj valakin. Ez is személyfüggő nyilván, te érzed milyen típusú vagy.

2021. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ilballodellavita válasza:
100%
Talán, ha coming outolhatnál neki, ha még nem tetted, vagy egyszer beszéljetek erről. Ha igazi barátság, szerintem nem lesz rossz vége. Én is bejöttem már az egyik barátnőmnek, és amikor elmondta, megbeszéltük, hogy heteró vagyok, és hogy nem nézek máshogy rá emiatt, és ugyanúgy barátok maradtunk. Így, hogy tudja, egy idő után el fog múlni. Sok sikert! <3
2021. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!