Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nálam sokkal idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nálam sokkal idősebb férfiak tetszenek, az ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Érdemes elmenni pszichológushoz? A saját korosztályom egyáltalán nem tetszik, de idősebbek, pl tanárok, apum ismerősei közül vannak akik igen. Tudom hogy nem normális és ezért akarok ezen változtatni, pszichológus tud segíteni?
2021. okt. 16. 09:33
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
14-18 korosztályban vagyok. Köszönöm a sok választ.
2021. okt. 16. 16:36
 12/15 anonim ***** válasza:
93%
Semmi baj ezzel és lehet ha idősebb férfivel vagy egy ideig utána saját korosztályod jön be!
2021. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel nincs baj szerintem, nekem se tetszik a korosztályom kicsit se, inkább a 20-50 éves férfiak, bar 25 fölött nem kezdenék senkivel :)

Én 16/l, a barátom 22/f

2021. okt. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
92%

Nembaj az szerintem.. Nekem meg a fiatalabb lanyok 🤷‍♂️ 30korulieket mar oregnek latom.

30f

2021. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi baj. Valószínűleg az "értelmesebb" emberekre vágysz. Drukkolok, hogy találj valakit, aki korban azért annyira nem túl sok hozzád, és boldoggá tesz!

F

2021. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!