Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki? 18/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? 18/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány aki tetszik és azt vedtem észre, hogy ő is elkezdett így közeledni,például a szemembe néz sokáig, kérdezget felőlem van, hogy egy picit lökdös és néhányszor elkezd így kötöszködni velem de csak ilyen apróságokkal és ezekre rá lehet mondani, hogy csak viccel. Múltkor bejelölt és elküldte azt a leckét amiből már írtunk. Van neki egy barátja is ha jól tudom. Szóval nem tudom eldönteni, hogy ezek apró üzenetek vagy csak ilyen a természete?

2021. okt. 26. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből még 100% biztossággal nehéz megmondani. De ha mondjuk sokat hozzádér az már többet mondhat + próbálj sokat flörtölni vele, ha belemegy akkor valószinüleg te is szimpi vagy neki. Flörtölést alatt elsősorban a fizikai érintkezést meg a hosszú de tényleg hosszú elnyujtott szemezést értem, de figyelheted a lábfejét is. Már megszoktam nézni hogy ha mondjuk vagytok 1 társaságban és mondjuk a lány egyik lábfeje feléd néz akkor valszinüleg a jelenlévők között te vagy neki a legérdekesebb
2021. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen osztálytársam, mindig segített mindenben, nagyon aranyos lány volt, magától keresett, de ő tényleg csak barátkozni akart. Ha valaki bejön hajlamosak vagyunk többet belelátni, az hogy van barátja épp elég ahhoz, hogy ne akarjon tőled semmit. Persze csak ha nem egy kétszínű lányról van szó.
2021. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Eszembe se jutott, hogy kétszìnű lenne akkor, de köszi
2021. okt. 26. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez nem jelenti azt, hogy biztosan csak szórakozik, de sok csaj van aki még a pasija mellett is szeret játszadozni, élvezik a figyelmet, aztán mikor arra kerülne a sor, hogy tényleg bejön neked, akkor még ők sértődnek meg, hogy dehiszen kapcsolatban vannak, meg te értetted félre.
2021. okt. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!