Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy lány a kollégiumomban, aki nagyon tetszik. A bökkenő az, hogy csak nagyon ritkán látom őt, akkor is csak a barátnőivel. Kérdésem az lenne, hogy hogyan ismerkedjek meg vele, ilyen körülmények között? Igazából semmilyen elérhetőségét nem tudom, csak a neve van meg. Minden értelmes válaszért is köszi!

2021. nov. 2. 06:41
 1/10 A kérdező kommentje:
A nagyon ritkán alatt azt értem, hogy eddig csak 3-szor láttam.
2021. nov. 2. 07:17
 2/10 anonim válasza:
60%

Én mikor megakartam ismerni valakit, de sajnos nagyon ritkán láttuk egymást, akkor irtam egy kis cetlit a nevemmel, és így választási lehetőséget is adtam neki, hogy ha gondolja keressen meg faceen.


Tudom ez a Facebook már elég izé... De ha egyszerűen máshogy nem lehet...

Manapság már nem szívesen adja meg senki úgymond idegeneknek a telefonszámát.



Írj egy cetlit, írd rá a neved, és ha gondolja ő is meg akar ismerni akkor úgyis megtalál. Ha gondolod te írd rá a teloszámod így ha nem talál akkor tuti fel hív hogy nem talált meg. 🤷‍♀️

2021. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Azért a centire írd rá, hogy mit akarsz, pár szóban. Még a végén azt hiszi valami MLM-es vagy.

A név nem elég, ha Nagy Zoltán vagy, abból annyi van, mint égen a csillag.

És amúgy, miért ne lehetne számot írni? Manapság azzal sem olyan könny visszaéli, és egy csaj miért tenné?

2021. nov. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Ez a cetlis ötlet katasztrofális, kifogja dobni gondolkodás nélkül - persze miközben a barátnőivel kiröhögték magukat. Rosszabb esetben megijed, hogy valaki rá van tapadva, akiről azt se tudja kicsoda. A telószámot meg elővigyázatosságból olyanoknak adod meg, akikben bízol, nem teljesen idegeneknek, amihez ráadásul bárki hozzáférhet. Tök mindegy lány-e vagy nem, ők sem angyalkák.


Vagy ráírsz a neten, miután kiderítetted a nevét, vagy azt hogy nagyjából melyik osztályba járhat és ha látod őket, oda tudsz menni az osztályukhoz pl. kihívni,vagy megszólítani amikor megint látod. Utóbbi lenne a legjobb, függetlenül attól hogy kikkel van, de ugye ahhoz kell a legnagyobb bátorság is.

2021. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak a koliban látom őt, az iskolája totál máshol van. Neten meg nem találom őt.
2021. nov. 2. 16:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Keresd az alkalmat, hogy megszólíthasd.
2021. nov. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És akkot mit mondjak? Szia bejössz nekem?
2021. nov. 2. 16:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7 Ezt nem ajánlott mondani.

Valamilyen helyzet adta dolog kapcsán kezdj el vele beszélgetni. A többi majd jön magától.:)

2021. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
52%
Szerintem az lenne a legjobb ha egyszer megpróbálnád úgy megközelíteni hogy egyedül vagytok, köszönj neki, dicsérd meg milyen szép, kérdezd meg milyen napja volt, ez az én elképzelésem, lehet nem jó, én ezt gondolom lány létemre.
2021. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi #9!
2021. nov. 2. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!