Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt kiszemelt barátnője jön be?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt kiszemelt barátnője jön be?!

Figyelt kérdés
Volt egy lány akivel randiztam korábban, de visszautasított. Most az egyik legjobb barátnője kezdi felkelteni az érdeklődésemet, de Facen egyáltalán nem akar visszajelölni. Van még esélyem így nála? Bárkinek efféle tapasztalat?

2021. okt. 10. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel szánalmasnak talál.
2021. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy lenne bármi esélyed, sajnálom. Hidd el, barátnők, tehát összebeszélnek. Inkább ne próbálkozz, mert rosszul jöhetsz ki belőle.
2021. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 azért, mert a barátnőjével nem jött össze?
2021. okt. 10. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem mivel barátnők mindketten ugyanazt gondolják rólad.
2021. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg szánalmasnak hat. Ez úgy jön ki, hogy ha a barátnőjével nem jött össze, akkor majd a másik lánnyal működni fog. Ha nincs ló, jó a szamar is. Szerintem érted a lényeget.
2021. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne azert akarj baratnot hogy legyen melletted valaki, hanem mert szereted.
2021. okt. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont, ne keress hanem találj (#hahahaolyanokosvagyok) :)))
2021. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!