Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak első üzenetnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak első üzenetnek?

Figyelt kérdés
Nos, először is hadd ecseteljem a helyzetet. Van a kollégiumomban egy lány, aki nagyon, de nagyon tetszik. Mármost, a neve és az Instagram-neve megvan (nem ő adta meg, igazából eddig csak néhányszor láttam magát a lányt), és megakadtam ott, hogy hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot. Először is, soha nem volt még komoly kapcsolatom, tehát tapasztalatlan vagyok ilyen téren. Kérdésem tehát az lenne, hogy mit írjak így először neki? Például elhívjam valahová, vagy inkább kezdjek el vele beszélgetni valamiről? Lényeg a lényeg, onnantól már menne, csak a kezdő, legelső üzenethez kérném segítségeteket! Bocsi ha hülye kérdés, csak izgulok. Hogyha esetleg valaki egy konkrét üzenetmintával tudna szolgálni (csak az ihlet kedvéért), annak hihetetlenül megköszönném! Előre is köszönök minden kézzel fogható, értelmes választ!

2021. nov. 2. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha a kolitokban van, minek írni? Személyesen menj oda hozzá.
2021. nov. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is inkább élőben beszélnék vele. Nehéz de hatásosabb sokkal.
2021. nov. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1, #2, nem ez volt a kérdés 🙁 De válaszaitokra reagálva, mint mondottam nagyon ritkán látom, és akkor is a barátnőivel cseverészik.
2021. nov. 3. 06:14
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem lehet sablonokat alkalmazni lányoknál. Csak úgy tudnék tanácsot adni, ha minimum az instáját látnám, mert minden csajnak egyedi dolgot kell írni, ha mindenképp online akarsz közeledni hozzá.
2021. nov. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valamelyik újabb képéhez kapcsolódóan írnák neki, vagy storyra vagy valami.
2021. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11%
Miért akarsz ráírni,ha azt sem tudod,mit írj? Inkább ne zaklasd szerencsétlent.
2021. nov. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

"Szia! Te tudtad, hogy egy kollégiumban lakunk?! Én már észrevettelek! ;-) Szép a hajad!"

De én is azt mondanám, hogy kerülj az útjába. Ha együtt van a többiekkel is odaléphetsz, hogy sziasztok lányok, meddig van nyitva a büfé, és amúgy merre szoktatok lógni délutánonként?

2021. nov. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!