Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme még a közeljövőben foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, 3 hónapig volt egy barátnőm 16/L.


Az utóbbi két hétben eléggé rosszra fordultak a dolgok. Legelőször azt mondta nem szerelmes, majd szakított és rá pár napra írt, hogy megbolondul nélkülem, tehát megint jóba lettünk egy kis időre. Ezután 1 nap alatt ismét rosszra fordult nála a helyzet és közölte velem, hogy adjak neki időt. Nem írtam neki egy pár napig, mikor ő írt és azt mondta, hogy sokat kell tanulnia ugyanis orvosira készül és nem fér bele neki ez a kapcsolat, akármennyire is szeret és fáj neki. Igazából heti 1-2x találkoztunk 2-3 óra per alkalomra. Talán más van a háttérben, bár a szülei tényleg nagyon nyomják őt afelé az egyetem felé. Ezután belenyugodtam, majd pár nap múlva megint megkeresett, hogy találkozzunk és beszéljünk.


Én mondtam neki, hogy akkor találkozok vele, ha garanciára vehetem, hogy nem gondolja meg magát ismét és meg tudjuk beszélni a problémákat amiből történtek ezek.


Ő erre másnapra a tali előtt meggondolta magát, mondta, hogy nem talál megoldást a problémákra, ezért ne is találkozzunk.


Most tartunk itt, nem tudom mitévő legyek. Esetleg írjak neki egy hét múlva? Hagyjam az egészet?



2021. nov. 9. 20:20
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja és: a mostani alkalommal leszedtem a közös képeinket is, ha ez számít bármit is.
2021. nov. 9. 20:21
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ha valóban kellesz neki, majd ő keresni fog.
2021. nov. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolnám, de eddig ő keresett. Talán ez megakadályozná?
2021. nov. 9. 20:35
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Valami az agyára ment picit, hogy így játssza magát. Ilyen hülye kifogást...meg szünet stb, aztán ki tudja mit csinál közbe...aki tényleg szeret nem csinál ilyeneket meg nem keress kifogásokat.


Te is kifogtál egy lelki nyomorékot..hagyd inkább.

2021. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Tuti, hogy nem pasizott. Kb ki sem megy a házból, ha nem a szüleivel, szinte mindig tanul.


Ha mégis, rettentően átvert, de igazából ezt tényleg kétlem.


Én is úgy érzem kicsit, mintha egyről a kettőre teljesen megzavarodott volna, viszont nem értem miért. Teljesen jó volt minden, bár a szülei nem igazán engedték velem ide-oda. (Már ha ebben sem hazudott)

2021. nov. 9. 20:52
 6/17 anonim válasza:
100%
Ha többször is mondta hogy hiányzol neki, akkor lehet hogy a szülői nyomás miatt gondolja meg mindig magát. Ebben az esetben érdemes várni, de lehet csak simán nem tudja mit akar.
2021. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan történt valami, ami ezt okozta, hirtelen teljesen összezavarodott. Adj neki időt. Szerintem idővel meg fog keresni, ha picit lecsillapodtak nála a dolgok.
2021. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
És szerintetek semmiképp se keressem akkor?
2021. nov. 9. 22:53
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után még látod értelmét?
2021. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
#8 Szerintem majd keres ő, ha tisztázódott körülötte minden.
2021. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!