Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van értelme még a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme még a közeljövőben foglalkoznom vele?

Figyelt kérdés

18/F vagyok, 3 hónapig volt egy barátnőm 16/L.


Az utóbbi két hétben eléggé rosszra fordultak a dolgok. Legelőször azt mondta nem szerelmes, majd szakított és rá pár napra írt, hogy megbolondul nélkülem, tehát megint jóba lettünk egy kis időre. Ezután 1 nap alatt ismét rosszra fordult nála a helyzet és közölte velem, hogy adjak neki időt. Nem írtam neki egy pár napig, mikor ő írt és azt mondta, hogy sokat kell tanulnia ugyanis orvosira készül és nem fér bele neki ez a kapcsolat, akármennyire is szeret és fáj neki. Igazából heti 1-2x találkoztunk 2-3 óra per alkalomra. Talán más van a háttérben, bár a szülei tényleg nagyon nyomják őt afelé az egyetem felé. Ezután belenyugodtam, majd pár nap múlva megint megkeresett, hogy találkozzunk és beszéljünk.


Én mondtam neki, hogy akkor találkozok vele, ha garanciára vehetem, hogy nem gondolja meg magát ismét és meg tudjuk beszélni a problémákat amiből történtek ezek.


Ő erre másnapra a tali előtt meggondolta magát, mondta, hogy nem talál megoldást a problémákra, ezért ne is találkozzunk.


Most tartunk itt, nem tudom mitévő legyek. Esetleg írjak neki egy hét múlva? Hagyjam az egészet?



2021. nov. 9. 20:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de rettentően hiányzik és túl hirtelen, érthetetlenül jött ez az egész…
2021. nov. 9. 23:10
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Amit tenni tudsz, hogy eltereled a figyelmed. Erőltetni nem szabad, mert abből végképp nem fog jó kisülni.
2021. nov. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Talán tényleg talált valaki mást… Gyanúsan sokar van fent messengeren, suli közben is, pedig elvileg azért dobott, mert tanulni szeretne. Ráadásul eléggé erre utaló posztokat likeolgat instagramon… “azért lesz vége valaminek, hogy egy új jó dolog vegye kezdetét” stb klisék…
2021. nov. 10. 08:50
 14/17 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Régen, mikor fiatalabb voltam, volt egy tinédzser barátnőm, aki hasonló dolgokat mondott. Én kerestem, mert szerettem. "Visszajött". Aztán kiderült, hogy a szünet és az összezavarodás egy bizonyos másik ember miatt volt. Évekkel később derült ki. Fájdalmas egy szakítás volt. Ha rám hallgatsz, nem keresed, és megkíméled magad az ilyesmitől.

2021. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitok!


Igazából nem tudom mit tehetnék, vagy mi lenne a reális, de jelenleg próbálom teljes mértékben ignorálni. Mikor volt a legelső “összezavarodása” azt mondta, hogy nem váltotta ki ezt más belőle, rajtam kívül nincs senki.


Ezt persze nem lehet tudni.


Lehet nagyon naív vagyok, viszont ő nem az az átlagos lány, vagy talán csak tényleg nem kellettem neki annyira. Elég furcsa randik voltak, ha lehet annak nevezni, mivel szinte csak a házuk körül sétáltunk, máshova nem igazán engedték velem. Meg egyszer voltam fent kb 1 órára náluk, csak mert nagyon hideg volt.


Ma egész nap azon gondolkodtam, esetleg én mit ronthattam el, de igazából nem tudom. Sokan k*vázzák is a barátnőjük és együtt vannak 2 éve, nálam meg olyanokra akadt ki, ha megkérdeztem miért nem engedik velem valahova.

2021. nov. 10. 14:43
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet esetleg hogy a szülei nem engedik hogy találkozzon veled?
2021. nov. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Őszintén, ennek az egésznek szerintem az a mélyen gyökerező háttere, hogy egy részből a szülei azt akarják, hogy most tanuljon és a jövőjére koncentráljon. Ebből adódóan lehet nehezen tudja eldönteni mit is szeretne. Az biztos, hogy ha komolyabban érezne irántad valamit akkor nem dobálna téged úgy mint egy játékot.


Vagy szüneteltetni lenne érdemes a dolgot amíg ő nem keres és mondja azt, hogy mit is szeretne (ez a kiszolgáltatottab lehetőség), vagy pedig az egésznek véget vetni, mivel ez idág eléggé egy érzelmi hullámvasút amiben nagyon el tudsz fáradni ha sokáig ülsz rajta.


Egyik sem lesz egyszerű mivel gondolom szereted, de itt mindíg két emberen áll vagy bukik a dolog. Egyedül nem fogod tudni működtetni, ahhoz szükséges a másik fél akarata is.

2021. nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!