Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik ilyen lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lány?

Figyelt kérdés

16/F

Olyan lányt keresek aki nem mutogatja a testét interneten,normális ruhákba jár. Nincs sok barátja. Nem egy népszerű társasági ember. Nem fűz egyszerre több fiut. Szeretne és hűséges lenne hozzám.



2021. nov. 10. 21:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
jo ebben tenyleg van valami:D akkor csak velem van a baj, mivel aszex vagyok es fel sem merul bennem a kerdes, hogy valakihez ugy vonzodjak
2021. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked nincs annyi barátod még neki, nem jelent negatívumot kapcsolatba. Lehet neked is jó lenne, ha több embert megismernél az ő társasági köréből. Mikor megismersz egy lányt megkérdezed tőle, hogy Sok barátod van? Ha azt mondja, hogy igen, akkor offolod? Ez nem egy olyan dolog, ami hátráltatna, és attól, hogy neki lehet hogy több barátja van, mégis tud rád időt szánni, ahogy illik
2021. nov. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Léteznek ilyen lányok, csak nehéz őket megtalálni. Aki nem mutogatja magát online, azt nem fogják megnézni/likeolni az emberek, vagyis az adott platform nem fogja lényeges tartalomként értékelni, ezért a profilját kevesen fogják megtalálni. Akinek nincs sok barátja és nem társasági ember, az pedig valószínüleg sokat van otthon, ezért még az utcán sem futhattok össze.
2021. nov. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
27%
#12 azért nem biztos hogy aszex vagy, fiatalon még nem annyora hangsúlyos a szex ;)
2021. nov. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
15-os kedves toled, hogy 37 evesen fiatalnak tartasz:)
2021. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%
Elvégre tini kategóriában vagyunk nem? 🤣
2021. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

16/L vagyok

Attól még hogy van rólam pár kép instán,és szeretek kicsit feltűnőbben öltözni, és sok barátom van,szeretek emberek között lenni,hangos vagyok,cigizek is(és megjegyzem hogy már nem vagyok szűz ami gondolom a szemedben szintén kizáró ok)

Még ugyanúgy vágyok a szeretetre és törődésre,és mindig is 100%-ig hűséges voltam ahhoz akivel épp jártam vagy akár csak kavartam. Sőt szinte mindig én voltam az a fél a kapcsolataimban aki több szeretetet adott mint talán kellett volna.

Ezt csak azért írtam le mind,hogy NE az ilyen alapján ítélj meg egy lányt mert ezek csak tulajdonságok és nem tudhatod hogy belül milyen is a másik. Nagyon sokszor megítéljük egymást anélkül hogy megpróbálnánk inkább megismerni és megérteni

2021. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
De ő másmilyet keres mint te. Nem megítél, csak nem téged keres.
2021. nov. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy vannak ilyen lányok, én is ilyen vagyok. Mondjuk a "szeretne" rész így nem lehet igaz, hiszen nem is ismerlek:) de ha valakit szeretek akkor alap, hogy hűséges is vagyok hozzá.


Amúgy 3-mas nem tudom honnan vette ezt a suliban bent maradásos történetet, ha ő is visszahúzódó akkor oké, de ha csak tipp volt akkor nem feltétlen igaz, mert én pl. személy szerint mindig hazamegyek amint lehet, a hátam közepére nem kívánom, hogy még több időt kelljen töltenem a sulinkba járó emberek között (félreértés ne essék, nem azért mert utálom őket vagy valami, szimplán örülök, ha végre hazajuthatok és kicsit egyedül is lehetek). Szóval kérdező, max. szünetekben vagy lyukasórákban van esélyed ezeket a lányokat megtalálni, ha a suliban keresel (sulin kívül pedig iszonyat nehéz, mivel nem igazán járunk sokfelé). De kitartást, biztosan találsz valakit, sokan vagyunk visszahúzódóak, csak pont mivel nem nagy a hangunk, ezért nem feltűnő:)

2021. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!