Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne érezzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne érezzem magam rosszul miatta?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm viszont minden este borzasztoan erzem magam van mikor sirok is miatta.. Úgy érzem hogy nem is szeret úgy mint régen. Mikor meg írtam neki hogy már nem olyan mint régen és úgy érzem hogy már nem is szeret neki csak az volt a válasza hogy miért mondom. Sokszor van olyan hogy fent van és megse nézi amit írtam neki. Már mondtam neki hogy szrul érzem magam miatta de hiába. Folyton azzal jön hogy bocsi hogy későn irt csak pakolt stb.. Nem szeretnék vele szakítani mert borzasztoan szeretem. Most mi legyen szerintetek? :(
2021. nov. 24. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Elég éretlen vagy...
2021. nov. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat lehet igazad van
2021. nov. 24. 23:31
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz, csak fejlődj. ;)
2021. nov. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen érthető, úgy érzed elhanyagol..Hidd el, ismerem az érzés, én is hasonlóképpen vagyok, de az én szituációm egy kicsit más. Próbálj meg beszélni vele, ha igazán szeret, akkor megfog hallgatni.
2021. nov. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt is vedd számításba, hogy minél jobban jársz a nyakára és erőlteted, hogy válaszoljon, annál jobban perzseled fel a talajt köztetek.
2021. nov. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Végén már nyűgként fog csak rád tekinteni.
2021. nov. 25. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért a kérdezőt okoljátok, szerintem teljesen érthető miért érzi rosszul magát. Senkinek sem esne jól, ha a párja csak úgy ignorálná ok nélkül.
2021. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A legrosszabb az hogy ezelott is elegge rosszul voltam de ez meg ratett egy nagy lapattal. Ugy erzem mar nem leszek soha olyan boldog mint ezelott.
2021. nov. 25. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!