Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok szerintetek szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Társaságba voltunk és egyik osztálytársammal beszélgettünk, meg rajta nevettünk stb. És miközben ő gunyolodott az osztálytársammal közben engem nézett és akaratlanul mosolygott rám. 3 éve szerelmes vagyok belé együtt is voltunk régen. És 2hete kezdtünk el újra beszélgetni. Mutatta tegnap, hogy az exének van egy barátnője aki folyamatosan irkál neki mert az előző exe szerelmes belé még mindig. Utána el mesélte nekem, hogy hogy mentek szét az exével mert nekem az exe régi barátnőm volt. Mi a véleményetek? Ha így mutogatja nekem, hogy irkál neki valaki bízik bennem?

2021. nov. 27. 10:00
 1/2 VMárk válasza:
100%
Szerintem nem biztosan az de ha te így érzel mond el neki mert ha nem jössz be neki fölöslegesen várod a csodát. És ha már voltál vele kapcsolatban szerintem inkább hanyagold.
2021. nov. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Régen voltál vele kapcsolatban, azóta te is és ő is változtatok valamennyit valószínűleg, szóval szerintem ez nem befolyásoló tényező.

Próbálj meg minél többször odamenni hozzá, próbálj meg egy rutint kialakítani, ami félig természetesnek és félig direktnek hat. Tehát amikor odamész akkor ne csak úgy állj ott mintha kötelező lenne, hanem legyen valami indokod hogy miért állsz ott, vagy szólj hozzá adott témához, kérdezz tőle valamit stb.. tehát legyen benne természetesség. Emellett legyen picit direkt, hogy éreztesd vele hogy te itt többet szeretnél, érzékelje a jelenléted, vegyen észre.

Miután megvan a rutin eldönthetitek hogy szeretnétek e közeledni a másik felé, van kiinduló alap. Ha bejössz neki akkor remélhetőleg lépni fog.

Figyeld meg, hogyha a kialakított rutinodat megszakítod, akkor odajön e hozzád, keres e és ha igen akkor azt milyen formában teszi. Ez is sok mindent elárul az ő érzéseiről.

Akár azt a szokást is kialakíthatod hogy minden nap délután irogattok telefonon, írj rá valamilyen kérdéssel stb.. és ha tovább viszi a beszélgetést akkor örülj, ha nem akkor ne erőltesd mert kellemetlenné válhat a számára hogy irogatsz neki.


Tehát szerintem fontos hogy megismerjétek egymást, hogy legyen egy alapotok, kialakítsatok egy rutint, vagy pl legyenek közös szokásaitok.

Ha ezek megvannak akkor könnyebben és kevésbé kellemetlenül lehet felé lépni, valamint figyelni a tőle kapott jeleket, már ha vannak.


Kihagytam az ex barátnős részét a történetednek, nem véletlenül kerülte el a figyelmemet, szerintem ez nem árul el sokat. A leírtakból én nem venném semmiféle utalásnak stb.. de te voltál ott, te érzed milyen volt az a beszélgetés.

2021. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!