Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Szóval kezdjük ott, hogy a legjobb barátommal szóba került egy olyan dolog hogy kit crusholunk és hogy én simán elmondta volna de ő mondta először és ugyanazt crusholjuk.A probléma csak annyi hogy nem tudom mit csináljak hagyjam őket kettesben hogy elmondja neki aztán mondjam el neki én vagy már előtte mondjam neki és a lánynak is csak azért ebben az a félő hogy egy lányból (nem azt mondom h fiuból sem) nem lehet tudni hogy ezt elmondja az egész osztály előtt pl aztán meg szar lesz az embernek addig ameddig oda jár...Alapból mostanában hármasban szoktunk lenni és nem tudom h mi legyen...

2021. dec. 3. 00:03
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Az h tetszik nem jelenti azt, hogy szerelmes is vagy. Én is crusholtam a tanáraimat, de ha rám mozdultak volna rendőrt hívok.

A crush egy nagyon szép megfogalmazás. A magyar "de megdugnám" külföldi megfelelője.

2021. dec. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak simán tetszik.
2021. dec. 3. 07:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el a haverod fontosabb mint a csaj. Mond el neki,hogy neked is bejön. Kérdezzétek meg a csajt,hogy kettőtök közül kit választ.

Viszont tudd,hogy egy barát mindennél fontosabb. Most tetszik a csaj stb,de sajnos 2hét mulva elmúlik.

2021. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ezen én is gondolkoztam amin írtál csak egy lány kiszámíthatatlan amúgy én nem nézném ki belőle egyáltalán de azért bennem van a félelem hogy ez után elmondja az egész osztálynak hogy ez a két hülye szerelmes belé ilyesmi...És ez után rohadt gáz lenne minden pillanat együtt vagy csak egyszerűen az osztályban.
2021. dec. 4. 18:47
 5/7 NTBS ***** válasza:
Legyél őszinte és beszéljetek a lánnyal együtt. Jó eséllyel megmarad így a barátság.
2022. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

“ugyanazt crusholjuk”


Ez meg mi a bánat?!

Beszélj magyarul. Az internet teljesen elkorcsosítja a nyelveteket.

2022. febr. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne beszéljetek vele. Főleg ketten egyszerre. Ezek intim dolgok, nem tartoziknmásra. Barátra sem olyan formán, hogy jelen legyen harmadiknak. Hagyjátok, hogy a lány lépjen, ha akar. Érzékeli ő nagyon is, hogy hogy éreztek iránta.

Aztán magától egy harmadikat választ.

2022. febr. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!