Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Régóta tetszett egy fiú (7 éve) viszont nem mondtam meg neki mert féltem hogy megromlana tőle a barátságunk.

Viszont végre rá vettem magam hogyhaa vissza is utasít elmondom neki hogy szeretem.

(nem esett le neki 7 év alatt)

Mint minden pénteken átjött suli után tanulni.

Mivel nem volt itthon semmi ezért lementem a boltba nasiért de amikor visszajöttem megláttam ahogy a bátyámmal csókolózik.

Az ajtó előtt álltam kb.10 percig majd bementem mintha mi sem történt volna.(nem vettek észre)

Most mit csináljak nagyon szeretem a bátyámat és őt is és örülök annak hogy együtt vannak de azért még is szomorú vagyok emiatt mert hát mégis csak 7éve vagyok belé szerelmes viszont azt is tudom hogy esélytelen hogy valaha is összejöjjön velem.

Mit csináljak?


2018. ápr. 20. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát kettő lehetőség van.

-Vársz, vársz és vársz hátha vége lesz köztük a dolognak.

-Inkább hagyod őket és keresel valaki mást. :)

Tudom nehéz az utóbbit 7 év után, de hidd el menni fog. :)

Kitartást és sok sikert! :)


17F

2018. ápr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi megpröbálom
2018. ápr. 21. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!