Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöttetek össze és első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöttetek össze és első csók storyk?

Figyelt kérdés

2021. dec. 4. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Egy nem túl szép, de könnyen kapható nővel egy bulin (persze az előtt is össze akart velem jönni de nekem nem tetszett)..aztán pia hatására ki jött velem amikor pisiltem, utána megkértem hogy fogja meg a farkam...megfogta, megkértem hogy szóljon is le, megtette - 5 fokba, alig állt fel aztán a végén megcsókoltam (mondjuk nem a szájába kellet volna menni) és szarul is csókoltam...de végül össze jöttünk 7 hónapra :d ő mondta el hogy szarul csókoltam először.
2021. dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Mi voltunk ketten az osztály kirekesztettjei,így nem csoda hogy egymással kezdtünk el haverkodni,amiből elég hamar barátság szövődött.Suli után is elég sokszor töltöttük az időt egymásnál.Én nem tudom hogy ő mit érezhetett,de én egyre jobban kezdtem úgy gondolni,hogy szerelmes vagyok.Ami később kiderült,hogy ő is ugyanezt érezte irántam,mert ő volt az aki először kezdeményezett,a házuk melletti játszótéren egy kis fa alatt tapasztaltam először hogy milyen lelkiekben felemelő érzés lehet,ha két srác ennyire közel kerül egymáshoz.
2021. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
96%
Mekkora csavar #2
2021. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!