Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy találkozzak vele “véletlen”?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találkozzak vele “véletlen”?

Figyelt kérdés
Az a srác aki tetszik a szomszédom, és egy pár alkalommal már beszéltünk, élőben is, meg interneten is, viszont nem merek beszélgetést kezdeményezni. Ilyen vagyok.

2021. dec. 10. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, most így - jobban értve a szitut. Te nem azt kérdezted, hogy hogy lehetne elcsábítani, hanem csak, hogy hogy lehetne vele beszélgetni. Tehát lehet, hogy még benned is csak erre van igény, nem többre. Ami teljesen OK. Ha tetszel neki, és valószínűleg igen, és mint látjuk egy normális ember, akkor vélhetően vonzódik is hozzád és szerintem azért kerül, mert nehéz neked ellenállnia, viszont tudatosan most még nem akar tőled semmit. 5,7,8,9 voltam.
2021. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
5,7,8,9,11 esetleg ha van kedved, és nem zavarok, akkor beszélgethetnénk privátba erről mert eléggé jó fejnek, és segítség teljesnek tűnsz! Legalábbis amit eddig le írtál nagyon szimpatikus volt, és tanácsként is helyt áll!
2021. dec. 15. 17:16
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia, hogyne, írj!
2021. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!