Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran találkozzak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkozzak vele? Beszéjek vele facbookon is?

Figyelt kérdés

2 napja ismertem meg egy lányt a suliból. Először suli után hazakísértem, ez kb 10-15 percet jelentett. Aztán másnap(ami tegnap volt) elmentünk sétálni és beszélgetni kb 1,5 óráig. Sokat mosolyogtunk egymásra és szerintem mindketten jól éreztük magunkat. Következő találkozást viszont nem beszéltem meg vele. Szerintetek milyen gyakran érdemes vele találkozni? Vagy egyáltalán beszélgessek már vele facebookon? Nem akarok nyomulósnak tűnni, de azt sem akarom, hogy hanyagnak látszódjak. Szóval most nagy a dilemma. Ja amúgy viszonylag szerény és félénkebb természetű, legalább is nekem ez jött le.

Előre is köszi a válaszokat.



2019. jan. 31. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne taktikázz. Tedd azt, amit szeretnél. Ha találkozni akarsz a lánnyal, hívd el randizni. Ha szeretnél neki mondani valamit facebookon, akkor tedd meg. Sőt, nyugodtan megkérheted, hogy ő se fogja vissza magát. Ha vágyik a társaságodra, keressen bátran.
2019. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazad van, csak nem akarom úgymond "elrontani az esélyeimet".
2019. jan. 31. 16:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mièrt rontanád el? Szerinted milyen kapcsolat lesz abból, ha nem adhatod önmagad? Ha eltérőek az igényeitek, előbb-utóbb úgyis kiütközik. Akkor inkább derüljön ki még most, mint amikor már fülig szerelmes vagy.
2019. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!