Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni.

Az a helyzet, hogy van egy fiú, akibe eléggé bele vagyok bolondulva.

A helyzet: Osztálytársak vagyunk, most ismertük meg egymást szeptemberben. Először ő reagálgatott a streakeimre snapen, és úgy beszélgettünk. Írta, hogy szívesen beszélne, velem, megismerne. Többször (nem olyan sokszor) beszélgettünk így írásban, inkább csak hétvégeken, amikor nem láttuk egymást. Iskolában nem volt nagyon semmi, kicsit féltünk mindketten, szerintem. Viszont sokat szemeztünk, szemezünk. Én csendesebb vagyok, ő meg nem. Egy ideje már semennyit se beszélünk, egyszer reagáltam én is a streakre amit küldött (nem tudtam milyen indokkal ráírni), de csak néhány emojit küldött vissza. A streakeimet nem nagyon nézi meg, a storymat amit néha kirakok instára, azokat viszont megnézi.

Mit csináljak? Most így a semmiből ráírni szerintem fura lenne. Gondoltam arra, hogy esetleg snapchaten küldök olyasmit, mint a streak, csak nem azt, hanem tudjátok, úgy írja ki, mintha üzenetet küldtél volna neki, és a chatben kell megnézni. És oda írnék valami "jelet" ami nem feltűnő, de elgondolkodtató. Vagy suliban próbálnék vele valahogy beszelni, csak nem tudom, hogy.

Nagyon hálás lennék minden tanácsnak. <3



2021. dec. 12. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Szia

Feltételezem 9.-es vagy. Örök szabály a házi nyúlra nem lövünk, de sajnos ezt nem mindig könnyű betartani (két exemmel ballagtam el végül)

Azt mondanám, hogy ne csinálj semmit, ami borzasztó nehéz tudom. Izgi mert új emberek, új közösség, de nem jó egyből ezzel kezdeni. Ha az eszedre hallgatsz nem írsz neki, nem keresed, csak olyan streakeket küldesz, amit másnak is, jellemteleneket. Persze ha esetleg kezdeményez, lehetsz nyitott, de ha túlságosan az vagy, lehet hogy nem akar megismerni. Neki is biztos sok az új inger, ha túl hamar megnyílsz, úgy lehet vele, hogy "oké, ezt már láttam, mehetünk tovább".

Az is lehet, hogy később alakulnak a dolgok kettőtök között, de egyenlőre ne erőltesd, hiszen valószínűleg még egy jó darabig osztálytársak lesztek, lesz időtök bőven, viszont nem szeretnéd később a fejedet fogni, hogy de gáz voltál amikor "nyomultál rá"

kitartást!

2021. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

"A streakeimet nem nagyon nézi meg, a storymat amit néha kirakok instára, azokat viszont megnézi."

Először is szakadj ki ebből a világból! Nem feliratkozót, hanem párt/pasit/barátot/szerelmet keresel. Ugye?

2021. dec. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!