Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hogyan érjem el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan érjem el hogy belém szeressen?Többi lent

Figyelt kérdés

Srácról van szó.Pár hete elmondtam neki hogy eléggé bejön.Elmondta hogy nem akar megbántani de ő nem szeretne még kapcsolatot,rá 1-2 hétre megcsókolt ott azt hittem hogy van köztünk valami elmondta aznap hogy eléggé megkedvelt,de még mindig nem szeretne kapcsolatot.

Nem szeretném erőltetni pont ezért kérek itt segítséget,szerintetek mit kéne tennem hogy esetleg belém szeressen és egy párt alkossunk?



2021. dec. 21. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem, az érzelmek nem olyanok hogy Te majd eléred, meg kiharcolod.

Vagy jön vagy nem!


Meg az már rég rossz ha neked ezért küzdened kell. Általában a pasik szoktak küzdeni vagy irányítani a kapcsolat elején nem a lány.


Az hogy megcsokolt szerintem nem jelent sokat.


Vagy elengeded vagy barátkozó vele tovább, de avval szerintem csak Te fogsz serulni.

2021. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Próbálj a közelében lenni, illezve próbáld elérni, hogy újra csókolózzatok. Talán így kialakulhat valami. Amúgy semleges tuti nem vagy neki, ha megcsókolt.
2021. dec. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%
Egy nő értéke sok mindenből áll, egyrészt a testi adottságok, meg hogy ezekre hogy épít, ápoltság, öltözködés.E mellett, hogy mit gondol magáról, mint nőről. Az hogy nő vagy egy érték, úgy is mint egy kincs, ami neked hatalmat ad, a jó értelemben. A lányok között is izgalmasabb, aki valamiért érdekes, akinek van valami szenvedélye, valami érdekli, valami felé halad, lehet ez sok minden, válassz valamit a divaton és szórakozáson kívül, ami téged érdekel, és amivel néha foglalkozol és amit nevelgetsz magadban. Hogy képzeled magad tíz-húsz év múlva? Ma mit tudsz tenni, hogy olyan legyél? Tedd ezt meg magadért, tőle függetlenül is! 49f
2021. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
“ nem akar kapcsolatot “ akkor miert csókolt meg ? Sajnos ismerős a helyzet mivel en is voltam mar benne. Játszik veled, vagy talan csak saját maga nem tudja eldönteni mit akar csak az a baj hogy ez rajtad csattan. A kommunikacio nagyon sokat segít. A baj hogy az emberek nagy része nem használja ki a lehetőséget hogy beszéljen! Beszélj vele, es ne csak felmondatokba, hanem mond el neki amit te nem tartassz korrektnek. Fontos a beszélgetés “en” beszélgetés legyen. Ami annyit jelent hogy ne azt mond hogy “Te ezzel megbantassz” hanem inkabb hogy “ nekem nem esik jol” mivel ezt a “Te” beszélgetést o támadásnak fogja felvenni, es lehet hogy a végén meg o fog megharagudni rad.
2021. dec. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!