Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már szinte együtt vagyunk, kedvel, nyit felém de, elmondta hogy nehezen esik szerelembe. Mit kéne tennem hogy totál belém zuhanjon?

2020. máj. 3. 02:48
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Adjál neki pénzt akkor szeretni fog.
2020. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Vidd el egy tökéletes randira. Gyertyákkal, meg égősorral. Lehetőleg olyan helyre, ahol csak ketten vagytok. Pl. ha még a szüleidnél laksz, érd el, hogy menjenek el ők is pl. vacsizni, vagy ilyesmi. Ha koliban vagy saját lakásban laksz, már sima ügy. Főzz neki vacsorát (az személyesebb), nem kell nagy dolog, elég egy palacsinta, vagy egy egyszerű süti. Csípd ki magad és menj el érte. Ez persze mind meglepetésként történjen, mert akkor eláll a szava.

Remélem sikerülni fog, sok sikert! ;)

2020. máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Add önmagadat, és ha együtt kell lennetek kialakul, együtt lesztek. Én úgy gondolom, ami nem megy azt nem kell erőltetni. Minden okkal történik.
2020. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is elég nehezen esek tényleg szerelembe. Ettől nem kell tarts, hiszen tetszhetsz neki, nagyon is, viszont több időre van szüksége. Úgy gondolom, idővel szeretni fog úgy igazán, csak adj neki időt ehhez. Te csak csináld, amit eddig is, mutasd neki, érezze, hogy bízhat benned, mert az fontos a szerelem kialakulásához. Most a karantén alatt kicsit korlátozottak a lehetőségek, de utána sokkal könnyebb lesz az, hogy ez neki is kialakuljon, vagy ha most is szoktatok találkozni, akkor az mégjobb.

Sok boldogságot! 18L

2020. máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hívd el randizni, beszélgessetek sokat, igazából a lényeg az hogy önmagadat add. Abba az emberbe szeressen bele aki igazán vagy.
2020. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rólam lenne szó akkor én is egy randinak örülnék v ha jobban megismerjék egymást és megbízók egymásban lehet belőle valami. Szerintem nincs fiú-lany barátság.
2020. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!