Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi is volt ez? Véleményekre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is volt ez? Véleményekre lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Novemberben elkezdtem irkálni egy fiúval(19 éves),akinek hazudtam a koromról(csak egy évet)biztonsági okokból, csak baráti kapcsolatunk volt,gondoltam nem fogunk találkozni és hogy majd a beszélgetés is elhal idővel. Viszont ez nem így történt, valamiért beleegyeztem a találkába,ahol ott volt egy haverja is(17/F). Vele kis időn belül összemelegedtünk, nagyon jól megértettük egymást, és nagyon figyelmes is volt. Nem voltunk együtt de úgy viselkedtünk mintha, kézenfogva járkáltunk, teljesen közvetlenek voltunk egymással, csókolóztunk stb. Nagyon elkapott a hév,és úgy esett hogy lefeküdtünk,vele vesztettem el a szüzességem. A probléma itt az volt hogy azthitte ő is hogy egy évvel idősebb vagyok. Nem tudtam az elején hogy igy alakulnak majd a dolgok, és csak sodródtam a hazugsággal, nem terveztem vele és a másik fiúval se a barátságot hosszútávúra. Hihetetlenül nagy bűntudat nyomta minden nap a szívemet, mégis féltem a reakciójától, és nehéz volt arra gondolni hogy ami volt köztünk véget érjen,nagyon megkedveltem. Végül elmondtam neki(üzenetben),nagyon bántott hogy lefeküdtem vele anélkül hogy hogy elmondtam volna az igazi koromat, végül az abból eredő plusz adag bűntudat vitt rá. Nem volt semmilyen drasztikus reakciója, csak elmondta hogy innentől minden véget ér,viszont beszélgetni beszélgethetünk(végül az is hamar elhalt, nem is kereset azóta). A havernak is elmondtam, őt igazából nem érdekelte, viszont megtudtam hogy a másik fiú ki nem állhatja a hazugságokat, nagyon komolyan veszi őket. Emellett azt mondta hogy véleménye szerint nem is tetszett nekem a fiú, csak a tőle kapott figyelem imponált nekem nagyon. Hozzáadnám, bár nem tudom lényeges-e, hogy Horvátországban lakom,mindketten horvátok, itt az age of consent alá esek egy évvel az igazi korom szerint. A kérésem az lenne hogy nektek mi a véleményetek erről a szituról? Szükségem lenne egy harmadik személy véleményére aki idegen az emberekhez akik ebben benne voltak, így nincsenek befolyásolva azok ismertsége által. Nem tudnám rendesen lezárni magamban az egészet addig, mindenki más véleménye befolyásolva van, a barétnőim ugye nem látják ugy ahogy látnák ha mással történt volna akár hogy is kérdezném, mert velem történt meg, a haver is máshogy látja ezt emiatt,mert ugye az ő haverja van benne. Mi a véleményetek?

2021. dec. 28. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár nem tehetsz semmit. Ő nem szereti a hazugságokat, te viszont hazudtál neki (ha nem is közvetlen neki, de nem javítottad ki azonnal). Fordított esetben te sem örülnél neki, ha átvert volna, és ez így első benyomásként sajnos nem vet valami jó fényt rád. Ez egy nagyon szerencsétlen helyzet, és sajnálom, hogy ez történt veled, de a bizalomnál nincs törékenyebb dolog. Te pedig megtörted az övét, úgyhogy érthető részéről, ha nem akarja így folytatni a dolgokat.
2021. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Hazudtál egy évet. És akkor mi van? Nem teljesen értem... Picit nekem ez úgy tűnik, mintha kellett volna neki egy indok, amivel lerázhat.
2021. dec. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is csak túldrámázta az egészet. És ebben most te nem is vagy annyira hibás, mert lehet hogy még örült is neki hogy van valami indok arra hogy lekoptasson, mert egyébként is ezt tette volna, csak nemtudta hogy milyen kifogással.

De attól még megpróbálhatsz bocsánatot kérni tőle, és ha ez sem érdekli, akkor nyíltan kérdezz rá erre amit a 2-es is írt, hogy csak ezzel a kifogással akart lerázni? Én legalábbis biztos így csinálnám, és azért kíváncsi lennék hogy mit szólna rá.

2021. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!