Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori annyi, hogy nemrég voltam egy 3 napos roman tabornak nevezett cuccban. (igen, erdélyi vagyok) Volt egy srác, aki a közeli településen lakik. Az élő két nap nem nagyon foglalkoztunk egymással, sőt, a nevét sem tudtam, sőőőt, azt sem tudtam, hogy egyáltalán ott van. Az utolsó nap (3.-ik nap) egy kirándulás volt ennek a tábornak a keretein belül. A busz végében és és a többi jófej banda jól megvoltunk (sokat beszélünk egymással, zenét hallgattunk, nevettünk meg úgy minden). Akkor ismertem meg a srácot kicsit jobban. De még akkor sem álltunk le ketten beszélni, csak egy-ket "igen, nem" szó esett ki. Nagyon sokat bámult engem, és hát ugye én azt láttam is, szóval én is őt. Másnap kaptam egy insta követést tőle és el kezdtünk beszélni. Kiderült róla, hogy egy nagyon okos, kedves, kicsit visszahúzó srác. Nagyrészt hasonlítunk is. Jókat beszéltünk egymással körül 4 napig. Írtam neki karácsonykor és karácsony másnapján is üzenetet, de nem kaptam választ rá. Kicsit már el is kezdtem töprengeni rajta, hogy biztos elrontottam valamit szokás szerint. Aztán aznap este (karácsonyi másod napján) kaptam egy üzenetet tőle körül éjfélkor. Én akkor már jóban aludtam. Reggel kaptam egy üzenetet ami röviden annyi volt, hogy bejovok neki. Én ekkor nagyon nem tudtam mit csinálni, teljesen ledobbentem rajta. Itt az a probléma, hogy még nem érzem magam teljesen késznek egy kapcsolatra, de mégis szeretem őt. :/ Nem tudom mi tévő legyek. Esetleg ha lehet akkor örülnék, ha elmondanátok a véleményeteket, esetleg voltatok-e ti ilyen helyzetben. Ha igen, akkor ti mit tettetek?
2021. dec. 30. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha neked is bejön, akkor nyugodtan írd meg neki. Ha nem írod meg, akkor azt hiszi nem jön be neked. Találkozgassatok, ismerjétek meg egymást, és ha úgy érzed, akkor nincs akadálya a kapcsolatnak sem. Nyugodtan mondd el neki mit érzel, végül is kevés ideje ismeritek egymást, biztos megérti. Amúgy hány éves vagy?
2021. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!