Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megoldható?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés

Én most lettem 18 a barátnőm pedig nemsokára 15. Ő 9.es én pedig 12.es vagyok de még maradok szakmára 13.ba szóval van még másfél éven a suliba. Nagyon szeretem barátnőmet és csakis a legjobbat akarom neki mert eléggé szar élete van...

Nos a lényegre térve én mire végzek 13.kal ő akkor fog a 10.el és még lesz neki 3 éve a suliba én pedig egy másik városba leszek egyetem miatt. Szerintetek működne a dolog hogy ő még gimibe jár én meg egy másik városba egyetemre + dolgozni? Valószínűleg max hétvégente tudnánk találkozni csak:/

Volt valaki hasonló helyzetben?

Szerintetek ez megoldható?


( Kérlek mellőzétek az olyan kommenteket hogy még fiatal hozzám meg talál mást vagy én találok mást stb.. köszönöm)



2021. dec. 30. 18:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
10. a hatalmas egódtól azt sem veszed észre, hogy tök más a szitu. Ti úgy jöttetek össze, hogy távkapcsolat. Ők meg együtt vannak, aztán közben megy el a srác...És tudod, a 3 év se egyenlő az ásó, kapa, nagyharanggal. Kemény 3 hónapja együtt, az igen :)
2021. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
31%
A nővérem 1 évig nem találkozott a párjával és távkapcsolatban éltek, a csávó mellesleg teljesen másik országba lakik,repülővel is kell oda menni. Most házasok. Persze voltak viták de a lényeg ,hogy most házasok . Mellesleg 3 évig voltak táv kapcsba . Ezalatt mindössze 5-ször találkoztak. Te nem is másik országba költözöl ,szóval szerintem megoldható :)
2021. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

A nővérem 1 évig nem találkozott a párjával és távkapcsolatban éltek, a csávó mellesleg teljesen másik országba lakik,repülővel is kell oda menni. Most házasok. Persze voltak viták de a lényeg ,hogy most házasok . Mellesleg 3 évig voltak táv kapcsba . Ezalatt mindössze 5-ször találkoztak. Te nem is másik országba költözöl ,szóval szerintem megoldható :)


Istenem. Nagyon naiv vagy te lányka. Persze megoldható a dolog ha neked oké ha a pasi másba rakja a kolbászt míg távol van :) Úristen. A női logika. A nő persze , hogy kibírja ha maximum 5 alkalom amikor szexel 3 év alatt. A férfinél kizárt , hogy 5 alkalom szex elég volt neki 3 év alatt. Pasi vagyok , tudom miről beszélek. Szerinted önmegtartóztatást , colibátust fogad szerencsétlen ? A nővéred pasija úgy félrelépett , hogy öröm nézni :)

2021. dec. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
cölibátust
2021. dec. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
:( hát mostmàr mindegy,többet nem fog mert ott a nővérem. Nem tudok mit tenni ellene, bizonyíték nincs rá, de van lány barátnője akit mindenki utál,még a fiú legjobb barátja is ,csak a férj nem ,sztm nem látja az erdőtől a fat v nem tudom,ha még a legjobb barátjának se hiszi el,meg régn együtt is voltak , hat nem tudom . Nem az én gondom. Viszont az, hogy megcsalja e csak a kérdezőn múlik :)
2021. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
63%
De amúgy ne legyetek negativak ,nem biztos ,hogy megcsalta ,a fiúk talán nem tudnak önmegtartoztatni? Te ha szeretnel valakit csak nem lenne ott akk megcsalnad?
2021. dec. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy én nem lennék képes megcsalni a párom mert bennem van annyi hogy ha másra vágyok akkor legalább szakítok nem pedig megcsalom. Csak ennyit szeretnék hozzáfűzni azoknak akik jönnek itt a kangörcsel.
2021. dec. 31. 00:50
 18/18 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nehéz dolog. Ami a korkülönbséget illeti szerintem nem vészes a köztetek lévő életkorkülönbség. Ha már ilyen okos, intelligens vagy, ki nem nézném belőled, hogy a csajnak bántódása esik miattad. Amíg végzel még van egy pár év. Addig még változhat az elképzelésed a jövőről. Ha mégis így szeretnéd folytatni, akkor tedd. Ne maradj le egy lány miatt a sikeres életről. Még fiatal vagy, ha úgy lesz, jön másik is, tudsz még válogatni. Ha vele akarod mindenképp folytatni, akkor csak próbáld megértetni vele, hogy nincs semmire sem időd úgy, mint rég.de attól még szereted, és semmiképp sem akarod elengedni.
2021. dec. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!