Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nagy a korkülönbsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy a korkülönbség meg működhet ez?

Figyelt kérdés

Én 17 vagyok és a barátom pedig 30. Együtt vagyunk már 1 hónapja és annyira egy hullám hosszon vagyunk mint eddig soha senkivel. A szüleim nem tudnak erről mert el is tiltanának. Én kolis vagyok egy teljesen másik városban. Viszont mi ugyan abban a városban lakunk. Csak hétvégente tudunk találkozni sajnos amikor megyek vissza koliba.

Szerintetek nagyon nagy a korkülönbség?

Vagy ez működhet mint normális kapcsolat?

Volt valaki hasonló helyzetben?



2021. dec. 31. 01:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem 31evesen volt 17eves baratnom, ne fogalalkozz az irigyekkel

Mi is egy évig egyutt voltunk, de a tavolsag egyetem. Miatt szetszedett minket pedig nagy szerelem volt

Legyetek boldogok es buék💓

2021. dec. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Azt tudom tanácsolni csak magadra és a párodra hallgassál. Sokan általánosítanak, meg jönnek a korral ki hány éves, csak azt felejtik el, hogy semmi sincs kőbe vésve és nem törvényszerű egy 30 éves embernek úgy kell kinézni testileg és úgy is kell viselkednie, mint egy másik 30 évesnek. A kor csak egy szám. Az embert főleg a saját élményei és tapasztalatai határozzák meg vagyis egészítik ki a személyiségét. Egy 18-20 éves is lehet fejben olyan szinten, mint egy másik 30 éves és több mindent átélhetett akár. És ez fordítva is igaz, hogy egy 30 éves 18-20 éves szinten van és csomó minden kimaradt az életéből. Mindig az adott emberre fókuszáljál és ne előítélkezz, hogy ki hány éves, mert nem sokat számít.
2021. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Amikor én fiúként kiírtam ezt, mindenki lehordott a fenébe, hogy hagyjam békén a lányokat, meg kihasználok biztosan mindenkit. Legalább neked jókat írtak, én is továbbra is megközelítem a fiatalokat, szeretem a fiatalos, életvidám, jólelkű barátnőket.
2021. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Igazad van : vidám, jólelkű.

Vannak még pasik akiknek ez igenis nagyon fontos.

A sok instalady meg lelketlen aranyásó, minden férfiben csak egy élő ATM et lát. És aszerint mosolyog, vagy próbál !!! lelki életet eljátszani.

2022. jan. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Kerültem már ilyen helyzetbe 2x is amikor nagy volt a vonzalom köztem és egy több mint 10-15 évvel idősebb pasi között de egyszer sem komolyodott el mert nem tudtam volna a gyerekeim apjának elképzelni. Ott lett volna ez zavaró amikor én még csak 40 éves lennék és ő meg már közel 60. Lassabb életmódot folytató. Persze ha neked ez nem zavaró akkor szerintem működhet. Rengeteg előnye van ez tény. Sokkal érettebbek, sokszor értelmesebbek. Jobban kijövök a mai napig az idősebbekkel.

23L

2022. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15 bocs, de szted 17 évesen hány lány keresi az élete értelmét egy pasiban, most racionálisan nézve ?
2022. jan. 2. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

szia figyi én is voltam kapcsolatba ahhol a másik fél idősebb volt

én 23 voltam ő meg 40

tudtuk nem lesz hosszú életü a kapcsolat

De ameddig tart addig csodálatos élményekbe lesz részetek

amit senki el nem vehet tőletek :)

2022. jan. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A lényeg :

Nem kell foglalkozni azzal ki mit mond. Te élvezd amit érzel és addíg ameddig jó. Ha vége lesz fájni fog de az idő megoldja. És ez mindenkivel így van. Olyan nincs, hogy 18 évesen belezúgsz valakibe és leéled vele az életed, ma már nincs, vagyis mindeki megkapja az ilyen olyan pofonját. De ettől ma félni és nem életélvezőként totál besavanyodni hülyeség.

2022. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!