Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan folytassam egy ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam egy ismerkedés során a bezélgetést?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején vagyunk az ismerkedésnek, de nem tudom egyszerűen, mikor milyen kérdéseket tegyek fel😅

2022. jan. 2. 19:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha nem jut eszedbe semmi téma, mondd neki, hogy egy pillanat, hunyd be a szemed, tedd a mutatóujjad a homlokod közepére és mondd azt, hogy "újratervezés"... :)
2022. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 charlessheepford válasza:
Azért nem ártott volna, ha leírod, hogy fiú vagy lány vagy...Általában ez határozza meg az ismerkedés menetét.
2022. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2022. febr. 3. 05:51
 14/24 charlessheepford válasza:
Szerintem, akkor vagy nem jössz be neki annyira vagy autista. Komolyra fordítva. A férfi kezdeményez alapvetően. Engem pl. tipikusan taszít ha egy lány kezd el nyomulni.
2022. febr. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú, bár nem mondanám, hogy igazán nyomultam volna egyszerűen próbáltam beszélgetni. Mondjuk a mindenképp férfinak kell kezdeményezni dologgal sem értek egyet, meg szerintem ő sem igazán
2022. febr. 3. 19:09
 16/24 anonim ***** válasza:

15

Nézd, mindenképp kell lennie egy közös pontnak, ami alapján el tudtok indulni, ha ez nincs akkor az csak erőltetés, az semmiképp sem jó jel, ha azon kell gondolkodni, hogy mit mondjatok egymásnak. Egyébként én sem értek egyet azzal, hogy a férfinak kell kezdeményezni, ha egyhullámhoszon vagytok, akkor úgyis jönnek a dolgok maguktól, ha nem, akkor el kell engedni. Abból sosem sült ki semmi jó, ha ráerőlteti magát az ember.

2022. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Elkerülte a figyelmemet, hogy kizárólag online ismerkedtek... Hm, nem rosszból mondom, de nem lenne szabad beleélned magad egy online kapcsolatba, főleg attól óvnálak, hogy esetleg beleszeress a srácba. Bár félő, hogy ez már megtörtént. Teljes sokként érhet ugyanis, ha élőben találkozol valakivel egy hosszú netes ismerkedés után. Élőben sok ember teljesen más, mint online, élőben kevésbé tudja másnak hazudni magát, beszélnek helyette a gesztusai, a tekintete, stb...

Online ez nincs meg, nem feltételezve a rosszat, de úgy vezethet meg, ahogy akar... Most elképzeled magadban valamilyennek, lehet, hogy tök kedves online, meg minden, de ha találkoztok egyszer, lehet, hogy teljesen másmilyen lenne, mint amilyennek most hiszed.

2022. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Volt pár éve ez a gamer srác, gamer lány online ismerkedés utáni randi, ami nagyon durván végződött Budán, Kelenföld környékén történt. Találkoztak valami parkban, elmentek kétliteres bort venni egy kisboltba, a srác valami cuccot rakott a borba amikor itták és megverte, megerőszakolta a lányt. Amikor a srác elaludt a padon, a lány akkor tudott elmenekülni és félholt állapotban kért segítséget járókelőktől, akik mentőt és rendőröket hívtak hozzá. A kórházban mentették meg az életét, olyan durván abuzálta a srác.

Nem azt mondom, hogy feltétlenül ez lesz, de nem tudhatod, bármi lehet. Nekem már ölték meg fiatal hölgy ismerősömet, én sem hittem, hogy ilyen tényleg bekövetkezhet, azt hittem Mo-on ilyet csak filmekben látni...

2022. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Értem én. Így online szerintem nehezebb beleszeretni valakibe és ahogy mondtam is ő nem igazán aktív a beszélgetésekben tehát olyan jól nem is ismertük meg egymást. Gondolkodom azon, hogy ezt elengedjem. Tudom vigyázni kell és ha esetleg mégis találkoznánk igyekeznék figyelni magamra
2022. febr. 4. 19:47
 20/24 anonim ***** válasza:

19 Kérdező tévedsz, online még könnyebb ,,beleszeretni" valakibe mint a valóságban, hiszen felépítesz magadban az adott személyről egy képet és abba szeretsz bele, aztán a valóságban jön a pofára esés, hogy nem is olyan mint elképzelted...

INTERNETEN NEM ISMERKEDÜNK, ez aranyszabály, ezt vagy megfogadod most, vagy később megtanulod a negatív élmények miatt.

Azért ennyire ne legyünk már introvertáltak...

2022. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!