Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan folytassam egy ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam egy ismerkedés során a bezélgetést?

Figyelt kérdés
Még nagyon az elején vagyunk az ismerkedésnek, de nem tudom egyszerűen, mikor milyen kérdéseket tegyek fel😅

2022. jan. 2. 19:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nyilván több értelme van valóságban ismerkedni ezzel egyetértek,de ha már ott van az esély, hogy ebből is talán egy szép kapcsolat kerekedik akkor nem feltétlenül zárkózom el ettől sem,de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy beleélem magamat. Én úgy hiszem eddig viszonylag reálisan kezeltem a helyzetet. Mint mondtam nem tudtam "beleszeretni" és hasonló sem történt online. Nekem ehhez kell is a fizikai jelenlét, hogy lássam a reakcióit, mert attól lesz olyan emberi a másik, tehát az igazi "beleszeretés" nekem a találkozás után jön csak.
2022. febr. 4. 21:06
 22/24 anonim ***** válasza:

21 Azt javaslom, hívd meg egy kávézóba és beszéljetek, vesztenivalód nincs, azt pedig a mai világban már nem releváns hogy a lányok nem kezdeményezhetnek, főleg főleg ilyen anyámasszony katonája férfigeneráció mellet... :D

De tényleg ne az internet legyen a fő kommunikációs csatorna mert az tényleg nem jó senkinek sem.

2022. febr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ha a fiú nem erőlteti túlzottan az online beszélgetést, magyarán nem érdekli mi van veled, akkor szerintem olyan busz után futsz éppen, ami nem akar felvenni... De ne legyen igazam.

Az ellenkezője se jó, amikor annyira nem tudsz levakarni valakit, hogy a végén tiltanod kell.

Élni és élni hagyni mindig az arany középút.

2022. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
egy ilyen nőt akarok, mint te, kérdező <3
2022. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!