Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz még mindig a fiú ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz még mindig a fiú ha visszutasított?

Figyelt kérdés
Eléggé biztos voltam magamban amikor ráirtam,mivel folyton nézett, majd egymást ütő, hülye indokú válaszokkal utasított vissza. Kb 1 hónap után újra nézett, és rám is mosolygott többször is. Miért van ez?

2022. jan. 5. 19:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Ha egy pasinak tetszik egy nő ne utasítja vissza. ha meggondolta magát akkor lép. sokan képesek bemagyarázni maguknak, hogy amúgy nemet mondott meg nem is lépett, de biztosan tetszem neki. Hát rohadtul nem....

Ha visszautasított annak oka van, és legyen bármi is az ok, biztosan nem az hogy tetszel... ez nem nagy matek lányok! Csak van aki nem bírja elviselni a NEM-et és bemagyarázza magának, hogy hát az nem is úgy volt.... bla bla bla... aki ezt bemagyarázza, annak még nem sok köze volt pasihoz eddig szerintem. Aki ismeri a pasikat tudja az arany szabályt, a pasi lép ha akar valamit. Csak már a sok nyomulós csaj miatt kicsit el vannak lustulva, de lép. És nem NEM-et mondd felkínálkozó lehetőségre. ahhh......

2022. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%

"a pasi lép ha akar valamit"

KIVÉVE akkor, ha egyenjogúság van.

Mondjuk az igaz, hogy most te léptél, tehát őnála van a labda.

De egy kis bátorítás lehet, hogy nem ártana.

Vagy esetleg kérdezni.

2022. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jelenj meg más fiúkkal akkor fel fog rád figyelni. Ezt enm kitalálom mondták nekem. Nem úgy értem h kavarj vkivel csak mondjuk menj el egy fiú barátoddal valahová ahol ő is ott van.
2022. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
És? akkor mi lesz? ez egy baromság....régen rossz ha így kell taktikázni azért hogy felhívd magadra a figyelmet, ha a srác nem teljesen idióta le fogja vágni, és csak szánalmas leszel a szemében...
2022. jan. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!