Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem vesznek rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vesznek rólam tudomást a lányok?

Figyelt kérdés
Neten, vagy élőben ha próbálok velük ismerkedni, vagy akár csak barátkozni, egyszerűen semmibe vesznek. Ha írok nekik csak egyszavas válaszokat adnak és előben is visszautasítanak. Mitől lehet ez?

2020. máj. 11. 21:41
 1/7 anonim válasza:
92%
Ennek több oka is lehet, erre neked kell rájönnöd. Lehet, hogy túl rámenős vagy. Próbálj meg jófej lenni. Az is lehet, hogy nem a neked megfelelő lányoknál próbálkoztál eddig, de hidd el, hogy lesz olyan lány, akivel majd jól kijössz, csak ne erőltesd. 18/L
2020. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
60%

Nemtom. Lehet bunkó vagy vagy túl félénk.

Nemtom hány éves vagy de lehet túl idős fiatal lányokkal probalkozol.

Vagy a csajokkal van a gond.Ha normális a csaj akkor nem vesz semmibe meg akkor se ha nem akar semmit töled. Alap emberi dolog sztem hogy nem szarom le a másikat.

De lehet bénan probalkozol felszedni a csajokat. Ennyiből amit leírtál meg nem fogunk tudni sok mindent segiteni. 🤷‍♀️🤷‍♀️

2020. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok, korombelieknél próbálkozok. Normálisan közeledek feléjük, nem hinném hogy bunkó vagyok
2020. máj. 11. 21:58
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Lehet pont olyan lányokat fogsz ki akik ilyenek.

Vagy csak szimplán más érdekli őket és emiatt nem bő beszédűek.

2020. máj. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lena7 ***** válasza:
75%
Én akkor szoktam 1-2 szavas válaszokat adni ,ha nagyon nyomulós a srác ,vagy pedig akkor ha nincsen közös témánk (ergo nemtudunk rendesen beszélgetni)
2020. máj. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Manapság ez van. Próbálj meg a közeledben lévő lányok után menni. Akik naggyából hasonló értékrendel rendelkeznek, mint te. A neten ismerkedéssel az a baj, hogy rengeteg buta popócici próbálja magára felhívni a figyelmet, de hiába szépek, ha csak az egójuk növelésére használják a kinézetüket.
2020. máj. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
mert szarul nézel ki
2020. máj. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!