Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem Draco Malfoyba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem Draco Malfoyba mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Na szóval tudom hülyének fogtok nézni meg menjek pszichologushoz ez most tényleg komoly már több mint egy éve bolondulok érte 2020-ban elkezdtem nézni a Harry Potter és mikor én megláttam azt hittem hogy megrohadok és már nemcsak maga a karakterért. hanem a megszemélyesítőért is és a többi karakterért is akiket ő megszemélyesít de egyszerűen nem akarok magamon segíteni mert annyira jó olvasok D.M wattpadet is És egyszerűen nem tudom mit csináljak mert nem akarom hogy elmúljon már több mint egy éve szóval ő már crushnak se nevezhető utána jött 2020 nyarán a tik tokra a Dracotok És le van mentve róla nekem vagy 2000 videó 1000 kép És vannak olyan napok amikor nem érdekel viszont másnap újra bolondulok érte és mielőtt kérdeznétek 17 éves vagyok olyan szinten kérte vagy nemtom miez hogy egyszerűen a párkapcsolataim mindig elbasztam szóval nálam ez valami nagyon komoly beteges dolog Asszem szerelmes vagyok Ti mit gondoltok erről?

2022. jan. 12. 08:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy megnéztem mindegyik filmet sorozatot elolvastam az összes könyvet is és meg jobban megszerettem Annak ellenére hogy egy szemétláda én szeretem igazából nekem is tetszett valaki a Gimiből viszont megértettem hogy én nem tetszek neki és visszaestem hozzá és nem tudom mi ez és igazából nem a külseje fogott meg igazából tetszett nekem a Gimiből több fiú is viszont én nem nekik és egyszerűen nem tudtak érdekel hogy nem tetszem nekik mert mindig vissza kanyarodtam Tom Feltonhoz szerintem apakomplexusom van ennyi hogy nem tudom
2022. jan. 13. 05:30
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanebbe a cipőben járok, Kérdező. Én is 17 éves vagyok, azzal a különbséggel, hogy én egy anime karakterért vagyok oda. Ez csak egy fellángolás, rajongás. Egy-két éven belül el fog múlni.Nem kell aggódnod.
2022. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Hat ez szar..

Az utolsohoz hasonloan én is egyanime karakterrel vagyok így, de nem zavar (Lol 11 évesnen En is draco fan voltam, olyanokat álmodtam h csókolózok vele XDDD fuj)

Téged se zavarjon. Csak add át magad az élvezeteknek, és gondolj annyit dracora amennyit csak tudsz XDD tök rendben van sztem.

Amúgy tom felton ma már ronda.

2022. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Sztem menj el angliába Tom Feltonhoz és vald be az érzelneid
2022. jan. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Igaz eltelt egy fél év miota kiirtad (meg hatha meg segithet ez másnak is) ezt de ha még mindig ez van akkor el kell szomoritdalak mert ez nem szerelem, ezt ugy hivják rajongás. De majd ugy is kinövöd ezt
2022. aug. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!