Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miután felkeltem összetört a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután felkeltem összetört a szívem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Csodálatos álmom volt, a crushommal kézenfogva sétáltunk a városban, és egyszerűen tökéletes volt minden. Még élethű is volt, éreztem ahogy fogta a kezem meg ahogy átölelt. 😭😭💔💔Az imént miután felkeltem olyan szomorú lettem, most is az vagyok, és teljesen elment a kedvem mindentől...Most mit tegyek, hogy dolgozzam fel?

2022. jan. 16. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Foglald el magad, ne gondolj rá
2022. jan. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Ha rosszat akarsz magadnak, akkor ülj bele a fotelodba és szomorkodj.

Ha jót akarsz, akkor ülj bele fotelodba és gondolj arra, hogy az álom messze nem valóság.

2022. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

És egyáltalán biztos hogy nincs esélyed nála? Mert szerintem nem muszáj így elengedni csak ha tényleg nincs

Szedd össze a bátorságod és próbáld meg,azzal semmit nem veszíthetsz csak ha kihagyod a lehetőséget,hajrá

Én szurkolok<3

2022. jan. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
15%
Idd le magad a sárga földig
2022. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is elő szokott fordulni... Tudva, hogy nem lesz belőle semmi, az egész napom el van cseszve, kedvtelen, búvalbaszott leszek végig. 1-2x már majdnem arra jutottam, amit a #4-es írt, de volt erőm, hogy ne tegyem. Próbálj meg nem gondolni rá, az álmodon főleg ne agyalj sokat, mert annál rosszabb lesz. Este lefekvés előtt meg főképp tereld el a gondolataidat, mert 1 nem fogsz tudni aludni tőle, 2 meg (nekem 90%-ban így működik) ha nagyon erősen gondolsz valamire, akkor valószínűleg azzal kapcsolatban fogsz álmodni és másnap kezdődik előlről ez az egész...
2022. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Talán próbálj meg az álomból valóságot csinálni és ne csak sajnáltasd magad. Motiváljon a tudat hogy a lánynak még csak esélyt se adsz hogy ő koptasson le, te koptatod le saját magad mindaddig amig nem lesz tököd végre odamenni ahhoz aki tetszik, csak még nem fáj eléggé
2022. jan. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 5-ös vagyok. Volt tököm odamenni.. azóta rosszabb..
2022. jan. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6

Igen ez jó, csak én lány vagyok és akivel álmodtam ő a fiú :((

2022. jan. 16. 14:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Annál rosszabb nincs mikor magadat utasítod vissza, énis tudom. Most odamész 1 csajhoz visszautasít..és?? mi van akkor? ax az egód sérül/az önbescsülésed ha a külső visszajelzésekre alapozod azt amit igazából csak fejbe kell rendbe rakni, de melyik fáj jobban? Ha elutasít és lett egyel több ciki sztorid ami nem sikerült na majd legközelebb, vagy pedig ha meglátsz 1 csajt akihez odamész és talán még a csajod is lehetett volna vagy a gyerekeid anyja vagy csak 1 randi, de te sose tudod meg mert punci voltál. A megbánás utólag mindig fájdalmasabb mintha oda se mész, de tudod hogy te mindent megtettél
2022. jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hobbi, barátok, sport, ilyesmik segítenek elterelni a figyelmed.
2022. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!