Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a jó ég van már velem?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ég van már velem?!

Figyelt kérdés
Túl könnyen beleszeretek valakibe. Mi az hogy túl könnyen.. egyből. 10 ép mondatot váltok valakivel és rájövök hogy az illető (még ha nem is láttam őt) nagyon vonzó a személyisége alapján. Nem tudom mi a jó ég van velem, azt hiszem a személyiségekhez vonzódok. Na a gond már csak az hogy nem múlik el. Nyilván akivel csak így sz3xtingelek (írásos formában) nem fog örökké írogatni nekem, viszont ahogy eltűnik akár évekig is hiányolom. Emellett beszélünk más dolgokról is ilyenkor, de akkor is.. Hogy lehet beleszeretni valakibe ennyire akit még sosem láttál? Miért hiányzik ilyen sokáig? Ez szerelem vagy szimplán csak erős vonzalom vagy mi a fene?

2022. febr. 13. 01:46
 1/7 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
91%
Inkább fellángolások. Ne haragudj kérlek, hogy ezt írom, de én azoknál tapasztalom ezt, akik nagyon magányosak és nem kapnak kellő figyelmet. Tartozni akarnak valakihez, ezért nagyon hamar kötődnek olyanokhoz, akik egy kicsit is kedvesek velük. Nekem is volt már szerencsém több ilyen emberhez, úgyhogy teljesen személyes tapasztalat, nem jelenti azt, hogy te is emiatt vagy ilyen, de gondoltam leírom, hátha elgondolkoztat és rájössz valamire. :)
2022. febr. 13. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy az első mondja.

Vannak barátaid? Van hobbid? Családoddal milyen a kapcsolatod? Eljársz sokat,vagy mindig otthon vagy?

2022. febr. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NTBS ***** válasza:
100%
Ezek tényleg csak fellángolások. Kezdj el társaságba járni, hús-vér emberekkel találkozni és akkor majd különbséget teszel a fellángolás és a valódi vágy között.
2022. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2. nincsenek; nincs; rossz; nem járok sehova;
2022. febr. 13. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezért kötődsz rögtön az első kedves szó után.

Próbálj meg valami hobbit találni, sportot, bármit, ami miatt közösségbe járhatsz.

Veszélyes lehet az ilyen erős fellángolás. Hamar kiszúrják a csalók. Ujja köré csavar 2 kedves szóval, és már ki is forgatott a vagyonodból.

Ezt komolyan mondom, nem tréfa.

Sajnos, nálad még az is fontos érzelmi tényező, hogy még a családodtól sem kapod meg a szeretetet. Ezt próbálod pótolni ilyenkor.

Nem tudom milyen közegbe jársz, de ha nem kapod meg a pozitív érzelmi töltetet másoktól, akkor nem fogod tudni ezt visszafojtani tudatosan.

2022. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tetszés és szerelem nem ugyanaz ne keverjük a kettőt.A hormonjaid játszanak veled szerintem + alapból is van akivel annyira meg van néha az összhang és ugyanaz az ízlés vágy hogy emlékezetes marad.Nekem is volt egy srác akivel 3 éve irogattam de még mindig emlékszem egy két olyan beszélgetésünkre pedig már nem is beszélünk.Azért nem érdemes sokat képzelni a dolgokba mert lehet hogy a masiknak csak szimplán egy vagy a 20 csaj közül akivel irogat.
2022. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, hát a sok rossz miatt, kicsit kétségbeesetten keresel valamit, ami jó, amibe megkapaszkodhatnál. Ez azért nem klafa, mert túl sok mindent fogsz elvárni a másiktól: hogy vele annyira legyen jó, hogy feledtessen minden rosszat az életedben. Kevés az esély rá, hogy ez sikerüljön, sőt ez el is ronthatja a párkapcsolatodat. Tehát valahogy ezeket a rossz dolgokat meg kéne valahogy javítani, a hiányzókat pótolni. Nem könnyű, de ezek nélkül a párkapcsolatodnak is ártani fognak ezek a nehézségeid.
2022. febr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!