Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csináljam tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam tovább?

Figyelt kérdés

Nagyon, de nagyon tetszik az évfolyamomról egy lány. Az elmúlt hetekben mindig köszönt nekem, mosolygott rám, és integetett nekem amikor meglátott, szóval nyitott a közeledésemre. Sajnos ritkán látom egyedül, és akkor sincs alkalmam hosszabb beszélgetésbe elegyedni vele. Vagy menjek mindent-vagy-semmit alapon, és szólítsam meg a folyosón véletlenszerűen? Tudom, hogy ez lenne a legjobb, de ez a legnagyobb elhivatottságot jelentő is.

Szerencsére megvan a Messengere, illetve vannak közös barátaink, akik segítségével megszerveztethetek egy beszélgetést a lánnyal. Esetleg írjak rá Messengeren? Ez esetben mit? Előre is köszönök minden értelmes választ!



2022. márc. 1. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráirsz, dumáltok, elhivod randira.
2022. márc. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit kell fosni, a lányok is örülnék általában ha közelednek feléjük....oda mész aztán lesz ami lesz. Nem élet halál kérdés...simán fel szedek egy csajt általában ha nem egy köcsög.
2022. márc. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a folyosón nem csinálnám, mert úgy látom, hogy nem éppen vagy megpakolva önbizalommal. Inkább írj neki, úgy mindenki bátrabb egy kicsit. Ha minden jól megy, akkor már mehetsz élőben is.

Sok sikert!

2022. márc. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak neked, hanem neki is kínos lenne, ha csak úgy random oda mennél miközben másokkal van, szóval inkább írj rá, beszélgessetek, aztán egy kis idő után akár elhívhatod randira is.
2022. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Külön kérdésem volt:

Mit írjak neki?

2022. márc. 2. 06:59
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

"mindig köszönt nekem, mosolygott rám, és integetett nekem amikor meglátott,"


azt te is levetted, hogy nyitott a közeledésedre ez azt jelenti, hogy TETSZEL NEKI, HAVER.


Innentől kezdve nagyon el kel b.szni a dolgokat, hogy elpuskázd.

Az is jó, ha ráírsz ,az is jó, ha személyesen odamész hozzá a folyosón.


Mit írj/mondj neki: pl. lenne kedved velem kettesben meginni egy kólát/kávét az (XY vendéglátóipari helységben)?


Igazából tökmindegy, hogy mit írsz vagy mondasz neki, az a lényeg, hogy jöjjön le neki, hogy kettesben akarsz vele időt tölteni. És ne legyél bunkó, még ennyi.


A többi megy magától, ha valóban tetszel neki (ami valószínű), akkor csakis erre vár, hogy lépjél valamit.

2022. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Nagyon köszönöm!

Ma reggel amúgy sikerült beszélnem vele, és így is nyitott volt felém :D

2022. márc. 2. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!