Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk/lányok Ti mit mondanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok Ti mit mondanátok a barátnõtöknek egy ilyen szituációban? 17/f jogosan esik neki rosszul? (Lányok miért van ez nálatok semmi se elég?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy én kollégiumban lakom 2hete költöztem he a barátnõm örül, hogy vannak új barátaim, és hogy nem kell szenvednem a bejárással. Viszont egyre többet nyavajog hisztizik, hogy milyen keveset látjuk egymást 6-10ig van a kimenõm õ 3kor végez a suliban, busszal jár haza, és sose képes megvárni! Most tényleg olyan nagy dolog lenne hazamenni majd lerakja a cuccát megebédel visszajön 6ra(?)akkor szerintem ne csodálkozzon, hogy kevés az idõ! 1héten 1x tudok menni hozzàjuk és kiakadt, mert pár dolgot a kollégiumban el kellett intéznem ezért a vártnál másfél órával késõbb értünk haza, éppen csak annyi volt, hogy enni tudunk meg aludtam. Jött nekem azzal, hogy milyen nehéz amióta kollégista vagyok hát mondom ennél több talàlkára nem futja! Éppen akkor volt meg neki görcsölt kérte rakjam oda a kezem simogattam is egy ideig, de fáradt voltam mondtam ehhez már fáradt vagyok. Aztán másnap megjegyezte, örült,hogy együtt aludtunk de 7kor már aludtam, és õ meg csendven szenvedett mert erõs görcsei vannak általában. Múlthéten hétvégén úgy volt találkozunk, azt mondtam neki reggel megyek hozzá de nem mentem mert az ebéd amit Anyukám fõzött csak késõbb lett kész, ezért lemondtam csak nem lehetek a kollégiumban éhen. Még akkor nem kaptam Azóta is felemlegeti, hogy habfürdõvel csinosan felöltözve várt amikor én megígértem reggel megyek mert a szombatot otthon töltötten.. Mit csináljak? Reggelente összefutunk bejön hamarabbi busszal vagy én megyek elé. Hétvége így úgy mi kell ennél több neki? Most erre mit mondhatnék?
2019. febr. 6. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
tedd lapátra a csajt nem érdemel meg tanulja meg hogy az van amit mondasz mert te vagy a férfi
2019. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha épp megvolt neki és még görcsölt is, megértem hogy mindenen ki van, de különben nem jogos ha mérges rád. Nem tehetsz semmit arról hogy a koleszban kell lenned vagy később készül el a kajád. Gondolom neked is rossz hogy nincs sok időtök egymásra, én megbeszélném ezt vele, és elmondanám hogy ezzel nem lehet mit tenni, hacsak ő nem tudja átigazítani a napirendjét.
2019. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a csaj hülye anno mikor volt barátom mi csak szombaton tudtunk találkozni mert ő is kollégista voltde én nem nyavajogtam meg én elmentem a kolijához meg ilyenek úgyhogy ha a csaj nem érti meg küld el a p.be 16L
2019. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!