Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szeretek bele mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretek bele mindig elérhetetlen emberekbe? Lehetetlen szerelem?

Figyelt kérdés
Amikor 11 éves voltam, mindig sztárokba és híres emberekbe voltam szerelmes. Aztán később egy elérhetetlen fiúba, aki az évfolyamtársam volt. Aztán olyanba, akinek volt barátnője. Majd akiről kiderült, hogy meleg. Most pedig egy amerikaiba szerettem bele, aki ebben az évben repül vissza Amerikába.
2022. márc. 7. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyszerű, mert ilyen a természeted!
2022. márc. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De így nem lehet élni! Ez szörnyűséges és fájdalmas!
2022. márc. 7. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Tudom, hogy klisés, de majd elfog jönni az illető. Sajnos én is hasonló helyzetbe vagyok, vagyis én pedig folyton mérgező emberekbe szeretek bele, de csak várni kell, azt remélem eljön mindenkinek egy jó pár.
2022. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek nem beleszeretések, hanem álmodozások. Fogalmad sincs ki a másik, hogy viselkedik, milyen személyisége van, csak elképzeled valahogy, ami neked nagyon tetszene és ezzel beledobod magad egy illúzióba.


Talán egyszer kinövöd, nem tudom. Lehet kell az élettől 1-2 "pofon", hogy megértsd hogy nem az a másik amit te elképzelsz és gondolsz, vagy nem a külseje alapján kell megítélni.

2022. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert tini lany vagy. Sajnos a lányok ennyi idősen éretlenek még. Majd kinövöd.
2022. márc. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!