Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta időre van szüksége,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta időre van szüksége, szerintetek visszajön?

Figyelt kérdés
Két hónapig voltunk együtt és minden tökéletes volt, de mivel én eléggé szorongó típus vagyok szükségem volt a megerősítésre, hogy minden rendben lesz és nem fogunk szakítani, ezzel eltaszítottam magamtól, azt mondta időre van szüksége mivel nagyon gyorsan beleugrottunk a kapcsolatba. Neki nem sok ideje volt feldolgozni az exét és most szeretne időt önmagára. Nagyon jól váltunk el és azt mondta, reménykedik benne hogy egy olyan két hónapnyi magány után újra összeköt minket a sors. Nagyon szeretem és nem tudok rá haragudni. Szerintetek mit kéne most csináljak? Illetve vissza fog jönni?

2022. márc. 17. 14:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Az a kérdés hogy most is beszélgettek mèg?

Mert ha igen, akkor még összejöhettek. De ha nem… akkor valószínű h nem

2022. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%
Nem.
2022. márc. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Ha tartjátok a kapcsolatot, akkor visszajöhet.
2022. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
66%
Aha 2 hónapig meg össze-vissza kefélhet csak te ne tudj róla...ha szünetre van szüksége, akkor menjen inkább el az ilyen. Te meg 2 hónapig hülye vagy ha vársz bárkire is.
2022. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
A helyedben hagynám a fenébe, aki szeret az nem tart 2 hónapos búslakodó pihenőt.
2022. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
kizart
2022. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 grafno ***** válasza:
53%
Lehet csak neked volt minden happy es lehet megint az exet döngeti.
2022. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem.

Ha annyira szeretne, akkor otthagyna minden szart. Pl ex, mult

2022. márc. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos vagy nem sajnos ez az időre van szükségem, tartsunk szünetet dolog az esetek 90% -ában azt takarja hogy van más is a képben és ha esteleg ő nem jön össze akkor majd visszamegy hozzád. Hagyd inkább
2022. márc. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Engedd el a dolgot. Vond le a tanulságokat, aztán keress új kapcsolatot. Az idő pont alkalmas, itt a tavasz...!
2022. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!