Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta időre van szüksége,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta időre van szüksége, szerintetek visszajön?

Figyelt kérdés
Két hónapig voltunk együtt és minden tökéletes volt, de mivel én eléggé szorongó típus vagyok szükségem volt a megerősítésre, hogy minden rendben lesz és nem fogunk szakítani, ezzel eltaszítottam magamtól, azt mondta időre van szüksége mivel nagyon gyorsan beleugrottunk a kapcsolatba. Neki nem sok ideje volt feldolgozni az exét és most szeretne időt önmagára. Nagyon jól váltunk el és azt mondta, reménykedik benne hogy egy olyan két hónapnyi magány után újra összeköt minket a sors. Nagyon szeretem és nem tudok rá haragudni. Szerintetek mit kéne most csináljak? Illetve vissza fog jönni?

2022. márc. 17. 14:07
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Vagy engedd el a dolgot,vagy beszélgessetek legyetek haverok egy darabig,allj mellette ne siettesd,lesz ahhogy lennie kell.
2022. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítok adok elég időt magamnak és nem kezdek bele semmibe.

Honnan tudja,hogy kb 2 hónap múlva rendben lesz?Mi lesz ha nem?

Ez csak időhúzás,valószínű vissza akar menni az exéhez!

2022. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Most nem azért, de szaros 2 hónapot voltatok együtt és máris szakítottatok. Aztán hiteget, várat még 2 hónapot, tartja benned a lelket. Tudod, van a ló, meg van a szamár. Ha nincs ló, akkor jössz majd ismét a képbe.
2022. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Drágák vagytok és igazatok van, köszi mindenkinek!
2022. márc. 17. 20:50
 15/26 anonim ***** válasza:
83%

Legyél magabiztos. Ha összejön veles valaki, akkor arra gondolj h jó nő vagyok azért van velem és nem arra h mikor hagy el. A magabiztossag vonzo. Egy tudatos nő nem játszmázik, nem hisztizik, nem rágódik. Hanem jó vele lenni, mert van téma, zajlik az élet, nincs dráma.


Annyira alap ez egy parkapcsolatban és annyira sokan szúrják el azzal h nem hisznek abban h megérdemlik a bolodgságot.


Ezt a srácot már hagyd. De a következőt ne szúrd el azza hogy nyaggatod azzal hogy bizonyítson.

Legyen akkor is önálló életed hobbid, ne ugorj mint egy pincsi ha hív, nyugodtan meg lehet mondani hogy bocs ma nem érek rá. Sőt az ilyet jobban is bírják a pasik.


Gondolkodás beli fordulat kell neked. Ne legyél ilyen megalázkodó

2022. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, miből gondolod hogy nem volt jó neki velem lenni, nem tudtam fenntartani egy beszélgetést és drámáztam? Ezekről szó se volt, szimplán csak aggódtam hogy elveszítem és a szakítás oka főként inkább az volt, hogy ő most egyedül akar lenni. Nem vagyok pincsi azért mert ki merem mondani a félelmeim és az érzelmeim. Van önálló életem, rengeteg barátom és hobbim, önálló vagyok és nem aláztam meg magam ;)
2022. márc. 19. 19:17
 17/26 anonim ***** válasza:
36%

Azt írtad :ezzel eltaszítottam magamtól


Drága, aki csendben őrködik, az nem taszítja el. Aki viszont igen, az azért van, mert úgy viselkedik, ahogy írtam.


Szóval, hogy is van ez?


2 hónapot volt veled, ergo nem tudtad az érdeklődését fenntartani

2022. márc. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudom miből vontál le ennyi mindent velem kapcsolatban, anélkül, hogy én bármit elmondtam volna, de nem fogom neked bizonygatni, gondolj amit akarsz. Az meg, hogy nem tudtam az érdeklődését fenntartani nagyon hímsoviniszta megnyilvánulás, én nem arra mentem a kapcsolatban, hogy érdekesebbnek/különlegesebbnek tűnjek mint ami valójában vagyok, vagyok aki vagyok és tisztában vagyok azzal, hogy nem azért szakítottunk mert én nem voltam elég, hanem azért mert neki időre van szüksége és arra hogy egyedül legyen amit én tiszteletben tartok.
2022. márc. 20. 21:13
 19/26 anonim ***** válasza:

igazad van, bocs.


Remélem megtalálod a boldogságot. :)

2022. márc. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
72%

Ne reménykedj.

Az élet megy tovább.

Nem szabad annyira görcsösen kapaszkodni, mert megfojtod a másikat.

Főleg, nem adsz magadnak lehetőséget, teret, hogy megéld a kapcsolat minden pillanatának a szépségeit, örömeit.

Ennyi idő alatt meg sem ismertétek egymást igazán, de te már azon paráztál neki, hogy elveszítheted.


Tanulj ebből a tapasztalatból.

Az ilyen szorításból, tapadásból az ember menekül.

2022. márc. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!