Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit érze, vagy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érze, vagy mit gondol, vagy mi van?

Figyelt kérdés
Tehát...Van egy fiú az évfolyamon, aki tetszik. kb. 3 hónapja bejelöltem és írtam neki és visszaírt. Azóta rendszeresen írogatunk, bár az összes beszélgetést én kezdeményezem, de közben ő is szokott feldobni témát, szokott kérdezgetni.Beszélgetés közben többször megdicsért (pl.: a tanulmányi eredményeim miatt).Múltkor valami miatt megemlítettem egy fiú osztálytársam nevét és egy kicsit más stílusban írt vissza, mintha egy kicsit kínos lett volna az egész. Vannak napok, amikor ott maradunk iskola után és az mindig tök jó hangulatban telik... A barátainak már mesélt rólam ez biztos( a múlkor a barátai kicsit kétértelmű dolgokat mondtak...)Mindig előre köszön a folyosón és egy csomószor néz. Röplabdán egy csomószor nekem dobja vissza a labdát, akkor is, ha nem én vagyok a legközelebb. Hát ennyi... Nem tudom, hogy kedvel-e, mert tök rendes meg minden, de tudom, hogy ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy kedvel. Ha valaki bármi tanácsot tudna adni, vagy, hogy milyen jelek utalnak arra, hogy kedvel és, hogy esetleg én még milyen jeleket küldhetnék felé az légyszi írjon. A negatívak pedig kíméljenek.

2022. márc. 20. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a leírtakból érdekled, de nem nagyon akar/mer kezdeményezni.
2022. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek még abszolút nem biztos jelek.:/
2022. márc. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Nem mer kezdeményezni
2022. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én pont így jöttem össze egy lánnyal. 1 éve. Neked is kéne valamit tenni és kész szerelem!
2022. márc. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!