Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miből tudhatom, hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom, hogy tetszek neki? Nagyon bonyolult

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, középiskolás. Év elején a padtársam lett egy fiú, akivel azóta is együtt ülök. Ő akart mellém ülni. Nem olyan gyakran szokott beszélgetést kezdeményezni, ezért általában nekem kell, csak sajnos sokszor van olyan, hogy én sem tudok mit mondani, pedig nagyon tetszik nekem ez a fiú. :( Észrevettem, hogy sokszor zavarba jön a közelemben, ha beszél hozzám belezavarodik a mondandójába, alig mer rám nézni, és elvörösödik. Többször észrevettem, hogy amikor messze vagyunk egymástól néha néz engem. De néha olyan is van, hogy teljesen közönyös, vagy mintha egyáltalán nem érdekelném őt. Egyébként van pár dolog amit furcsának tartok ebben a fiúban, és ezért is vagyok nagyon összezavarodva. Csak lány barátai vannak, a fiúkkal egyáltalán nem áll szóba. Azt mondta, hogy utálja a fiúkat. Van egy lány, aki szintén mellettem ül a padban. (Össze van tolva 2 pad, és én ülök középen a lány és a fiú közt) Ők ketten nagyon jóba lettek, állandóan hülyülnek, már találkoztak sulin kívül és ölelgetik egymást, és ez engem nagyon idegesít. De persze ők csak haverok.. És mostanában a fiú nagyon furán öltözködik rózsaszín pulcsiban, és lila zokniban jár iskolába, és nem tudom eldönteni, hogy most a lányokat vagy a fiúkat szereti. Olyan mintha lánynak érezné magát, mert néha úgy viselkedik. Szerintem ennyire tanácstalan még soha nem voltam egész életemben, nem tudom mit gondoljak, vagy mit tegyek. :( Fel akarom szedni!

2022. márc. 26. 22:46
A kérdező szavazást indított:
Biztos, hogy tetszem neki, csak félős
Nem tetszek neki, és nem akar tőlem semmit, semleges
Homoszexuális
Fél tőlem
22 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
nem tetszel neki, add fel
2022. márc. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor miért akart mellém ülni...
2022. márc. 27. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, az is lehet, hogy csak szimpatikusnak talált és barátkozni akart. Az, hogy egy fiú most melléd ült le, nem azt jelenti, hogy rögtön olyanok a szándékai, pláne, hogy csak lányokkal beszél. Ebből azért elég nehéz megállapítani, lássuk be, de szerintem erre te is rájöttél, hiszen kiírtad ezt a kérdést. Hogy homoszexuális-e, én azt személy szerint nem hinném. Ha utálja a fiúkat, meg szóba se áll velük, akkor szerintem csak szimplán lánynak érzi magát. Szóval, bár ilyen opció nincs a szavazásban, én azt mondanám, hogy előfordulhat, de ezt ne vedd készpénznek. Esetleg hogyha te szeretnél tőle valamit, akkor próbálj meg vele kettesben lenni, elhívni őt valahová akár, ott pedig oldani a hangulatot kettőtök közt, mert hogy nem igazán "érzi magát biztonságban" a közeledben (ezt most értsd jól), az elég valószínű.
2022. márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!