Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennek îgy már semmi értelme ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek îgy már semmi értelme ?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel beszélgetünk már 2 hete..Nagyon sok közös volt bennünk ezért elég sokat beszéltünk pénteken beszéltünk utoljára mikor írt aztán vissza írtam neki és 3 napig meg se nézte…De közben ő a barátaival volt inni lent Balatonon..Amit írtam neki és amire nem írt vissza az az volt,h ne is beszéljünk már arról a témáról mert nem akarom ezzel untatni..Aztán ezt 3 napig nem nézte meg majd 3 nap után leláttomozta..Most hogyan tovább én ezek után nem szívesen írnék rá mert ez így eléggé olyan ,h nem akar többet beszélni..Vagy csak én gondolom túl?

2022. ápr. 18. 14:48
 1/5 anonim válasza:
58%
Velem is ez van. Hagyd ott egy olyan üzenettel hogy:ne haragudj de ez így nem megy
2022. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Írod hogy lent volt a barátaival a Balatonon. Ivott. Mint tudjuk hogy a fiataloknál ez mit jelent. Szóval a türelmetlenség helyett, adj neki egy kis időt, idővel biztos válaszolni fog. De ha elkezdesz kiakadni emiatt, magadnak okozol gondot.
2022. ápr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
Én megírnám neki, hogy azért örülök, hogy megismerhettem ha csak ennyire is és sok sikert neki a céljaihoz.
2022. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Többet rá se nézz, mert nem érdemli meg.
2022. ápr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hol van. Tudod, mit csinál és kikkel. Ő maga mondta. Akkor miért fáj ennyire, hogy pár napig nem írt? Egyértelműen elfoglalt, hadd élje az életét. Még csak 2 hete ismeritek egymást, tehát semmi kötelessége nincs feléd, ha jól értelmeztem nem is jártok, tehát semmi közöd hozzá, hogy mikor van kedve válaszolni neked. Ráadásul olyan dolgot írtál, amire nem is lehet nagyon mit reagálni, úgyhogy ne csodálkozz, hogy nem azon töri a fejét, hogy mit írjon neked miközben a haverjaival nyaral.
2022. ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!