Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » úgy érzem semmi értelme nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem semmi értelme nincs az életemnek, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Régen nagyon jól éltem viszonylag boldog voltam de mára már csak szenvedés van, van boldogságom is de az nagyon kevés és nem tartós a rosszal szembe régen hittem abban hogy ha jót teszel akkor csak kapsz valamit vissza de már rájöttem hogy ez hülyeség ha valaki segít vagy kedves nem azért van mert te jó voltál valaki máshoz, vannak emberek akik csupa rosszat követnek el de annyira rosszul nem járnak.

Én mindig segíteni próbáltam másokon nagy részt, direkt depressziós embereket kerestem hogy megpróbáljak segíteni de mégse kaptam olyan sok jót vissza úgy érzem hogy a további életem is csak szenvedésből fog állni.

valaki talán tud segíteni.

azért ide írtam ki a kérdést mert én is fiatal vagyok és a fiatalok talán jobban tudnak segíteni.most mondhatjátok hogy még előttem áll az élet de én már feladtam a reményt hogy minden jóra fordul meg ezek úgy hogy írhatok ilyeneket is de nem nagyon érdekel

nagyon meg köszöném ha sokan írnának és annak is aki egyáltalán ír



2016. dec. 16. 19:50
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jah és fiú vagyok
2016. dec. 16. 19:54
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak igy ezzel. Keress magadnak egy lányt vagy várj mert sosem tudhatod mikor mi fog veled történni lehet jo,rossz de az a lényeg hogy a jókra emlékezz csak ,a rosszak azok röppenyenek el
2016. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

köszönöm ez tényleg segített

és szeretnék is barátnőt találni de ilyen téren is olyan szerencsétlen vagyok el járok otthonról elég sokszor de sosincs szerencsém

2016. dec. 16. 19:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia :)

Sajnos nagyon sokan vagyunk így ezzel. Én is. Hosszú történet röviden, hogy olyanba szerettem bele, akibe nem kellett volna, mert nem érdeklem, egyáltalán. Ami nekem sokat segít, ha mindent elmondhatok a legjobb barátomnak, kikapcsolódhatok (szégyellem, de sajnos néha alkohol is volt), és ami talán csak rosszat tesz de mégis a tudat valahogy megnyugtat hogy egyszer boldog leszek mint a szüleim (akárkivel is, lehet hogy még nem is ismerem) és gyermekeim és szép jövőm lesz. Ne gondolj a múltra, sem a jövőre, koncentrálj a jelenre és tegyél meg minden tőled telhetőt. Hidd el, ha normális lányoknál próbálkozol, nem fognak bunkón elküldeni. Ne várd, hogy majd ők kezdeményezzenek, mert ez is egyfajta "férfiasságot" sugároz a lányoknak. És ami a legfontosabb, önbizalom!!! Sok sikert, remélem jobban leszel és sikerül bármibe is vágsz bele :) 15/L

2016. dec. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Ez a te bajod nalatod moho vagy egybol kapni akarsz miutan adtal egy kicsit... Ez nem jolelkuseg hanem sablonossag...

Meg kezdjuk ott hogy ha jo tettel hol van az megirva hogy egybol jo fog tortenni hat sehova meg hova van irva az ha rosszat tettel akkor egybol rossz fog tortenni veled... Az is lehet hogy csak evek mulva vagy evtizedek mulva kapod vissza azt a jo tettet amit cselekedtel mert addigra te is egy ilyen kettyos depresszios ember leszel es valaki ugyan ugy fog neked segiteni kilabalni mint te masnak. Gondolkodj el ezen. A jovot nem lehet megjosolni.

2016. dec. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 $pumika$ ***** válasza:
100%
Szerintem rosszul állsz az egészhez... nem mondom hogy az én életem csupa jó dolgokból áll, attól függ ki mit néz benne jónak, de hát senkinek sincs tökéletes és mindig boldog élete. Nem ismerlek, de nekem úgy tűnik, hogy te az egész életben csak a boldogságot keresed, pedig mindig ott kell legyen az orrod előtt, csak az apróbb dolgokban kell meglátnod. Nagyon sok apróság boldoggá tud tenni, bár nem tudom te miket értékelsz igazán. De egyébként is az élet kb egy hullámvasút, hol fent, hol lent, és te lehet hogy most épp egy ilyen hullámvölgyben vagy, de azért vannak a barátok, hogy az ilyeneken segítsenek át, ha pedig nincs ilyen barátod, keress olyan embert akire 100%ban támaszkodhatsz. És ez nem úgy megy, hogy kell egy barátnő... Nem kell azt kutatni sem, és ha mosolyogsz egy lányra, vagy mersz kezdeményezni, biztos hamarabb összejön, mintha csak úgy várnád a sültkappant a szádba.Ha pedig úgy érzed, hogy az életednek semmi értelme nagyon tudlak sajnálni, mert ez elég gyáva hozzáállás, millió+1 dolognak örülhetnél miközben azzal vagy lekötve, hogy sajnáltasd magad.
2016. dec. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Velem beszélgethetsz, elég sok szemétséget átéltem már, amikor... :D


16/f

2016. dec. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat tényleg segítenek
2016. dec. 16. 20:37
 9/16 Balu500 válasza:
Nekem is pont ez a bajom van. Én is nagyon boldogtalan vagyok de azért néha nekem is van a boldoggá tesz de nagyon kevésszer van ez sajnos. Én is fiatal vagyok, kedves mindenkivel főleg a lányokkal dehát a mai világban nem könnyű barátnőt találni mert nagyon válogatósak. Hiába vagyok velük kedves, normális mégse kelleek egy lánynak se. Eut így azért ítam le, hogy tényleg nem vagy egyedül és azt veszem észre, hogy egyre több ilyen fiú van.
2016. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
"Erre nincs megoldás és nem is lesz úgyhogy viszlát. Vagyis hát én ezzel a Tv kábellel oldom meg."/by:Radics Peti/ kB a megoldás ez. Igazából van akik jót tettek rosszat kapnak rosszat tettek jót kaptak jót tettek jót kaptak rosszat tettek jót kaptak semmit sem tettek csak jót kapnak. Ez az élet rendje. Próbálj többet törődni magaddal és aztán a többi jótékonyság/rosszaság. Élj a mának és légy önmagad akkor talán jobb lesz a közérzeted.
2016. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!