Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Semmi értelme nőkre rá írni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme nőkre rá írni?

Figyelt kérdés

Mármint Facebookon vagy instagrammon...soha nem írnak vissza vagy max láttamozzák.


Nem írok semmi különlegeset legtöbbször "jó nő vagy" "szia" ilyesmi...az jön le az egészből hogy ki.szott nagyképűek a mai a lányok, ha még vissza sem írnak.


A furcsa az hogy előben viszont megy az ismerkedés, de így neten konkrétan le sem szarnak. Az okés ha mondjuk egy ismerős csajnak írok az vissza ír...de ezek miért ilyen trógerek?


Másnak megy a netes ismerkedés?


2022. jan. 22. 16:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha társat keresel, akkor menj társkeresőre. Logikus, hogy a facen vagy az instán senki nem ír vissza, mert azok nem erre valók.
2022. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
95%

Miért lenne kötelező vissza írni? Főleg ilyen szövegre "jó nő vagy"...

Az esetek 99%-ában egyébként ez tudod, hogy szokott kinézni?

-szia

-szia

-dickpic.

tiltás

Senkinek nincs kedve ehhez, vagy egy zaklatóhoz.

2022. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen a szöveg.
2022. jan. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Én se írok vissza, nem is erre való, semmi okom nincs visszaírni, ettől függetlenül nem vagyok nagyképű:D amugy van barátom, szóval értelme se lenne:)
2022. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
4%
Azért, mert a média és a hülye pasik teljesen kiforgatta a nőket. Ha valakire ráírsz, alap lenne hogy a másik fél visszaírjon, hogy mit szeretnél vagy ilyesmi. Egyszerűen a netes ismerkedés teljesen tönkrement.
2022. jan. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem azt írná valaki, hogy "jó nő vagy", én se reagálnék rá, pedig mindig vissza írok, ha valaki rám ír. A nők hibáztatása helyett nézz egy kicsit magadba és tanulj meg ismerkedni, mert ebben a formában nem csoda, ha válaszra sem méltatnak. 😄
2022. jan. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%
Netes ismerkedést én is elengedtem. Legutóbb 2 éve írtam egy csajnak facen ismerkedés céljából. Kondiban láttam előtte párszor, de akkor egyéb okok miatt nem akartam kapcsolatot, így nem is mentem oda hozzá. Aztán jött a karantén, 2 hónap kihagyás, majd újra lehetett menni, de akkor már nem futottam össze vele a teremben. Aztán facen feldobta, mint lehetséges ismerős, gondoltam ha már a kondiban nincs rá lehetőségem, akkor megpróbálom neten. Írtam egy teljesen kulturált szöveget, semmi dickpic meg nyomulós dumó, de válaszra se méltatott. Nekem fura az ilyen, mert ha valaki tényleg értelmesen közelít felém, akkor a minimum az, hogy válaszolok neki, még ha nemleges is. Nem hiszem, hogy olyan nagy nehézséget jelentene visszaírni, hogy szia bocsi, de van barátom, vagy egyéb kifogás. Pár hónap elteltével újra elkezdtem látni a teremben, de akkor már elvből nem mentem oda hozzá, ha képtelen volt válaszra méltatni, akkor részemről ennyi, azért van még méltóságom. Legjobb a történetben, hogy egyszer a teremben a mellettem levő gépnél beszélt egy személyi edzővel, hogy van egy pasi, aki bejön neki, de a pasi konkréten magasról tesz rá és hogy ez milyen már, meg mennyire ki van ettől stb, na akkor alig bírtam ki, hogy ne nevessek fel és mondjam neki, hogy karma.
2022. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon para ha egy idegen ír
2022. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Így semmi értelme írni nekünk, az tény. Ha legalább arra odafigyelnél, hogy ne legyen tele helyesírási hibákkal a szöveged, már több esélyed lenne, hidd el.
2022. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

Nekem mondjuk az magas, hogy miért "para" az, ha valaki ír neked egy normális szöveget. Azt aláírom, hogy ha bunkó az illető, vagy olyan képet küld, akkor tiltani kell és kész. Viszont ha értelmesen "közeledik" feléd, akkor miért nem lehet megtisztelni annyival, hogy válaszolj neki? Ha van pasid, vagy nem szimpi, esetleg nem akarsz kapcsolatot, akkor lerázod simán és kész, de nálam bunkóságnak számít nem visszaírni valakinek.


A másik meg, hogy: "Én se írok vissza, nem is erre való, semmi okom nincs visszaírni, ettől függetlenül nem vagyok nagyképű" azzal még részben egyet is értek, hogy nem pont erre való az emíltett felület, viszont a válaszodból lejön, bármennyire is tagadod, hogy mégis nagyképű vagy. Értelmes ember megtiszteli annyival a másikat, hogy reagál egy megkeresésre.

2022. jan. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!