Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért szédített ilyen hosszú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szédített ilyen hosszú ideig ha semmi értelme nem volt?

Figyelt kérdés
Van egy srác,körülbelül fél éve oda vagyok érte az első pillanattól kezdve hogy megláttam. Teljesen bele bolonultam.. Elkezdett érdeklődést mutatni felém. Rengeteget írogattunk, távolból mindig nézegettük egymást.. Hozott apró ajánékokat, leírhatatlanul örültem,hogy gondol rám.Minden oké volt majd a második randi után furcsa lett, mintha megijedt volna egy ártatlan csóktól:( Este már furán válaszolgatott, másnap még szerette volna hogy menjek át , de később azt is lemondta és lepattintott. Pár hónap után írtam neki, mert semmi értelmes magyarázatot nem tudott adni és szenvedtem, bántott a dolog. Ekkor olyanokat írt hogy “Nem tudlak kiverni a fejemből”, “Nagyon sokat gondoltam rád” stb, és én elhittem neki. Újra boldog voltam hogy beszélünk, törődik velem. Elmentünk egy harmadik randira(Megint magához vitt fel) De szintén nem volt semmi, nagyon távolság taró volt. Haza úton szótlanul ültünk egymás mellett , onnantól hogy elköszöntünk már nem is keresett. Miért csinálta ezt velem ennyi ideig? Ha nem akart tőlem semmit, miért nem tudta megmondani mikor az újra kezdéssel kapcsolatban rá írtam? Tényleg semmi értelmét nem látom ennek az egésznek, még csak azt sem tudom mondani hogy kihasználni akart, mert nem. Nagyon bánt hogy szédített, és még ezek után sem tudok másképp tekinteni rá. Minden nap látom szinte és egyszerűen nem megy:(
2020. jún. 12. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Lehet küzd azal hogy meleg de meg akarta veled probálni vagy közbe van valkilye és nem lene szabad veled találkoznia kérdez utána vagy kutas utána a neten lényeg deritsd ki ha látod minden nap meny és kérdezd meg mi a baja veled lényeg tudnod kell az igaságot
2020. jún. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak miért pont az jutott eszébe, hogy a srác meleg? És ha csak simán ő sem nagyon tudja, mit érez?
2020. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy van valakije és emiatt ennyire döntésképtelen?
2020. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincsen senkije, igazából mikor ismerkedtünk már kicsit utána kérdezgettem kiváncsiságból és azt mondták a munkahelyen, hogy nem nagyon szokott csajozni és régen volt már valakivel utoljára.. nehezen akarom elhinni.Pedig nagyon helyes pasi, és személyiségre is imádnivaló ember(Azt leszámítva amit csinált, tényleg)

Én is arra gondoltam, hogy lehet meleg. De ha volt már régebben nem egy kapcsolata akkor rég ki ismerhette volna magát és se engem sem önmagát nem kellett volna ezzel kellemetlen helyzetbe hoznia:(

2020. jún. 12. 22:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, miért minden csaj ilyen egoista? Attól még, hogy egy fiúnak nem kelletek, simán lehet, hogy más tetszik neki könyörgöm.....
2020. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egoista. Sosem voltam az , inkább pont hogy a visszahúzódó tipús vagyok. De tudod mikor hosszabb időn át szórakoznak veled elég fájdalmas tud lenni és igenis érdekelne a válasz, hogy vajon miért tette, mivel érdemelted ezt ki.. Szerelmes vagyok és csalódott amiért megjátszotta, hogy Ő is az.
2020. jún. 21. 16:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek, kérdező. Megértem, hogy ez fáj neked, ne haragudj. Amit írtam, csak azért írtam, mert sajnos már sokszor tapasztaltam ilyet.....
2020. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj
2020. jún. 21. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!