Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom van-e még esélyem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom van-e még esélyem. Szerinted van? És ha igen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
(Lány vagyok) Van egy fiú, egy másik évfolyamból. Nem nagyon beszélünk, inkább csak virtuálisan. Egyszer találkoztunk, de annak se lett túl jó vége. Azóta néha összenézünk, és már nem egyszer volt rá példa hogy feltűnően bámult. Szeretném közelebbről is megismerni. Köszönöm ha valaki segít!
2022. ápr. 19. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van. Szervezzetek közös programot.


29/F

2022. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mármint randiztatok, vagy mi volt az a találkozás?


Egyszer még megpróbálhatsz beszélni vele, de ha megint katasztrófa, akkor lépj tovább. Felesleges foglalkozni vele, ha a bámuláson kívül nem csinál mást.

2022. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia.

Jól mondja. Próbálj meg közeledni hozzá. Próbálj meg többet beszélgetni vele És utána közeledj hozzá. Az tetszik általában a fiúknak ha a lányok nem játsszák a fejüket nem kurváskodnak, hanem ha okosak és ha viszik is valamire az életben.

2022. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem is beszéltek?

Mi történt a találkozáskor?

Egyébként szerintem nincs veszve még a dolog, ha nem beszéltek már, egyszer-kétszer még ráírhtasz.

2022. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!