Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány az osztályomban aki tetszik nekem. De van egy 12.es barátja aki iránt sztem kicsit többet érez. De kívülről és a srác elmondása szerint csak barátság. Lyukasórákon együtt szoktam a lánnyal honfoglalózni, jó barátja vagyok a h*lye poénjaimon is nevet.(mások csak a fejüket fogják, mert nagyon fárasztó poénok xdd)

a lánnyal egyidősek vagyunk, a srác 4 évvel idősebb nálunk és most érettségizik.

Nem akarom elrontani a barátságunkat a lánnyal, mert miközben vele beszélgetek nagyon jól érzem magam:)



(Debrecen)



2022. ápr. 19. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Jövőre úgy is egyetemre megy nem hinném hogy megmaradna a kapcsolatuk, de házi nyúlra nem lövünk főleg nem Debriben...még a tanárok is jobban tudják a saját magánéleted mint texd legalábbis a Dóczyban így van
2022. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hey egy dóczys
2022. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Dóczys!!


Amúgy ez a házinyúl szerintem butaság.

2022. ápr. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Tapasztalatból mondom nem buli az exbaratod fejét nézni nap mint nap még évekig
2022. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!